Největší letní party v Praze s názvem „UNDER THE MACEDONIAN SUN“

BORA BORA

Duplex club - Praha

Václavské náměstí, Praha 1

Special guest star: Kiril Dzajkovski + live band (Elektro Balkanika) mk

House stage: Angel Charlie(cz), duo Tomi Rogers & Peet (cz), David Monoszon (cz)
RnB stage: Dimitri from Chair (mk), Rawal (cz), Kwe (cz)
Chill-out stage (terasa): Pat Heart (Fr), South Soul (mk)

Vstupné:

Předprodej v síti Ticketpro: Standard 190 CZK ; VIP 690 CZK

Na místě : Standard 290 CZK ; VIP 990 CZK

Guestlist pouze do 24:00

3 edice největší letní party v Praze - Bora Bora 2009 Vám letos přinesou jedinečné zážitky! Již první Bora Bora party s názvem „UNDER THE MACEDONIAN SUN“, která odstartuje letošní sezonu, se bude odehrávat opět na třech stagích, včetně venkovní terasy s chillout zónou, na které Vám bude hrát DJ Pat Heart – Francie a DJ South Soul – Makedonie.

Na hlavní stagi se Vám poprvé v České Republice, za podpory ministerstva kultury republiky Makedonie, představí legenda – KIRIL DZAJKOVSKI + Live Band (Elektro Balkanika)! Kiril je nejznámějším producentem elektronické hudby na balkáně, je nazýván Čajkovským 21. století. Má za sebou řadu alb a vystoupení po celé Evropě. V 90. letech začal kombinovat elektronickou hudbu s etno hudbou, což mu vyneslo velký ohlas především po celé Austrálii. V roce 2000 vydal ve stejném stylu americký label Tone Casualties jehož pozitivní kritiky nejen v USA, ale i Kanadě, Anglii, Španělsku a Japonsku rozjeli nepřetržité účinkování na festivalech a v klubech po celé Evropě, USA i Kanadě. Kiril je zároveň tvůrcem mnoha filmových melodií a doprovodných písní k divadelním hrám. Kiril´s Live Band je složena z několika dechových nástrojů, živých bicí a kláves, to vše v taktu Kirila za gramcema . Tuto jedinečnou hudební lahůdku si nemůžete nechat ujít! Shlédněte video na You Tube: Kiril-Jungle Shadow- Live at Exit 08.

House stage – zde si dále během večera budete moci vychutnat DJ Angel Charlie (cz), David Monoszon (cz) a duo Tommy Rogers (cz) & Peet (cz).

RnB stage - bude v rukách nejznámějších českých RnB DJ´s Rawala a Kwe. Hostem bude hvězda balkánské hip-hopové scény - Dimitri from Chair (mk ). Dimitri je jeden ze zakladatelů hip-hopu na Balkáně (Cista Okolina & SAF). Stál u zrodu nesčetného množství televizních a radiových pořadů s show o hudbě, jeho spolupráce s mezinárodní hip-hopovou scénou mu vynesla několik úspěšných alb.

Chill-out stage – na terase s překrásným výhledem na Prahu budete moci popíjet drink a zaposlouchat se do hudby francouzského DJeje Pat Hearta a jeho makedonského hosta DJeje South Soul.

Show kapitána Sparrowa, bikiny pirat girls, módní přehlídky, zmrzlina zdarma – to je jen výčet doprovodných aktivit na které se můžete na letošních Bora Bora těšit! A pokud si zapomenete kostým pirátky či Jacka Sparrowa, budete si moci doplňky zakoupit přímo na místě!

Více informací na www.starmixparty.cz, www.night-prague.cz.

 

POŘADATEL PRODUCTION by MARKETING by
Night Prague Dark Wolf starmix
Přidáno: 11.05.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.