Nejprodávanější původní titul: Tomio Okamura – ČESKÝ SEN!

FRAGMENTNa začátku dubna 2010 přineslo Nakladatelství FRAGMENT na knižní pulty knihu o životě nejznámějšího „českého Japonce“ Tomia Okamury. Všichni znají tohoto úspěšného podnikatele z televizních obrazovek, z tisku i jako mluvčího Asociace cestovních kanceláří a agentur. Málokdo však zná jeho život, jeho cestu od dětství až k úspěšné a uznávané osobnosti současného společenského dění.

V současnosti si do svého seznamu úspěchů může přidat také titul „Nejprodávanější český autor“.
Už během prvních tří týdnů od prodeje chystá nakladatel dotisk a Český sen je na nejlepší cestě k titulu bestseller.

Strhující autobiografie, na které se výraznou měrou podílel také Jaroslav Novák Večerníček, se umístila ve společnosti nejprodávanějších titulů od zahraničních autorů jako např. Agatha Christie, Dick Francis nebo Dan Brown. Kniha přitahuje pozornost i díky Tomiovým otevřeným názorům na politiky, které v knize nešetří, a naopak dokáže ocenit ty, kteří si to zaslouží.

Zájem čtenářů o ČESKÝ SEN je patrný také z pořádaných autogramiád, které v současné době s Tomiem Okamurou a spoluautorem knihy - Jaroslavem Novákem Večerníčkem probíhají v knihkupectvích po celé České republice.

Za všechny jmenujme zatím poslední akci, která se konala ve středu 5. 5. 2010 v Paláci knih LUXOR na Václavském náměstí v Praze (viz foto níže).

Další plánované termíny autogramiád v měsíci květnu jsou:
15. 5. 2010    Svět knihy, stánek Fragment (L307), Výstaviště v Praze 7 – Holešovicích,
18. 5. 2010     Knihkupectví Dobrovský, České Budějovice,
19. 5. 2010     Knihkupectví Dobrovský, OC Arkády – Praha 4.

Přidáno: 07.05.2010, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.