Nejdrsnější reality show přichází… Tentokrát půjde o život!

FRAGMENT

Rok co rok se na nás valí nová reality show, která má strhnout naši pozornost. Lidé se stávají imunní a otázkou zůstává, jakým dalším tématem strhnout pozornost.

Co takhle boj o život v přímém přenosu?

Zvrácené? Možná.

Jaké by to ve skutečnosti bylo, kdyby nám všem vládl velký bratr a nutil nás k boji o holý život, aby si udržel pořádek a zvyšoval sledovanost, se mohou dozvědět čtenáři světového bestselleru HUNGER GAMES, který přijde na knižní trh již 6. dubna.

Nejdrsnější reality show začne již brzy!

Vítězství znamená slávu a bohatství.

Prohra znamená jistou smrt!

Každý rok 24 hráčů…

Vždy jen jeden vítěz…

Hlavní cena…Vlastní život…

Je čas změnit pravidla?

Více na www.hunger-games.cz

Anotace:

V troskách bývalé Severní Ameriky se rozkládá země Panem s nablýskaným hlavním městem Kapitolem a dvanácti okolními kraji.
Kapitol jim vládne krutou a tvrdou rukou. Poslušnost si udržuje kláním Hunger games - zvrácenou televizní reality show, ve které každoročně jedna dívka a jeden chlapec z každého kraje nedobrovolně bojují o život.

Šestnáctiletá Katniss chce zachránit svou sestru, která byla vylosována, a nabídne svou účast dobrovolně.

Do hry o přežití se přidávají i lidskost a láska...

Dokáže přežít v divočině, když se všichni snaží o to, aby nespatřila další úsvit?

Autor: Suzanne Collinsová

Překlad: Mgr. Zdík Dušek, PhD.

Přidáno: 11.03.2010, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.