Nedostali jste se na VŠ v létě? Zkuste to v zimě!

PEF MZLU - logo

Pro studenty, kteří v létě neuspěli v přijímacím řízení, nebo se jej nemohli zúčastnit, nabízí Provozně ekonomická fakulta MZLU v Brně (PEF)1 možnost začít studovat již od února. To je však podmíněno podáním přihlášky nejpozději do 30. října 2009.

Pro všechny zájemce o studium pořádá PEF přijímací zkoušky i v prosinci. Studenti tak nemusí čekat celý rok na další možnost přijetí na vysokou školu. Zájemci o bakalářské studium mohou nastoupit na kombinovanou formu studia, kdežto zájemci o navazující studium mohou využít i formu prezenční. Zkouška na bakalářský stupeň se skládá z matematiky a světového jazyka. Vlastní přijímací zkoušky proběhnou ve dnech 14. – 18. prosince 2009.

Třebaže do 30. října ještě nějaký čas zbývá, nejvhodnější je přihlášku vyplnit a podat v elektronické podobě, kterou lze nalézt na hlavní stránce fakulty,“ upozorňuje proděkan pro studijní záležitosti Marcel Ševela. „Elektronicky probíhají na PEF i celé přijímací zkoušky, což účastníkům přijímacího řízení umožňuje dozvědět se výsledek ihned po ukončení testu“, dodává Ševela.

Přidáno: 15.10.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.