Navrhněte téma článku a vyhrajte knížku - jak to dopadlo?

Vzdelani

V listopadu jsme Vás požádali o tipy na témata, která Vás zajímají a o kterých byste si rádi přečetli na Vzdělání.

Přišlo nám hodně zajímavých nápadů a bylo těžké vybrat tři z Vás, kterým pošleme knihu. Nakonec v hlasování zvítězili následující návrhy:

Klávesnice

1. Zajímavé vzdělávací pořady v televizi

2. Význam studia jazyků v předškolním věku - jsou lepší anglické nebo české školky?

3. Tipy na zajímavé online kurzy

Již brzy si budete moci o těchto tématech přečíst články u nás na Vzdělání.CZ!

 

 

 

Přidáno: 22.12.2011, Zdroj: Vzdělání.CZ Autor: Jana Zmrzlíková

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…