Navrhněte téma článku a vyhrajte knížku

Vzdelani

Chceme, aby články na Vzdělání byly skutečně určené skutečně pro Vás, a proto nás zajímá Váš názor!

Napište nám tipy na témata, která Vás zajímají a o kterých byste si rádi přečetli. O tématech, které se nám budou líbit, potom napíšeme články a zveřejníme je na Vzdělání.CZ. Autory tří nejzajímavějších odměníme knihami z nakladatelství Fragment.

Téma může být jakékoli, mělo by se však týkat vzdělávání.

Své návrhy nám posílejte do 20.12.2011 na sales@vzdelani.cz, piště do komentářů pod článkem či na Facebook Vzdělání.CZ.

Těšíme se :) !

Přidáno: 25.11.2011, Zdroj: Vzdělání.CZ Autor: Jana Zmrzlíková

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…
Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…