Naučte se psát díky online kurzu psaní všemi deseti

Chtěli byste se naučit psát všemi deseti, klávesnici ovládat rychlostí alespoň 200 úhozů za minutu, a přitom se nedívat na své prsty? Pak využijte této skvělé příležitosti a zúčastněte se unikátního kurzu psaní na počítači, který celý probíhá online a nese název „Piš deseti“.

Pro koho je kurz určen?

Kurz „Piš deseti“ je určen pro všechny z vás, kteří by rádi při psaní na klávesnici zapojili všechny prsty, dívali se pouze na monitor, a zkrátka chtěli psát s takovou rychlostí a lehkostí, aby váš pracovní úkol, zpráva pro kamaráda nebo bakalářská práce byla napsaná během chvilky.

Schopnost psaní všemi deseti rozhodně uplatníte jak v osobním, tak profesním životě. Mnoho zaměstnavatelů kancelářských pozic vyžaduje od svých zaměstnanců ovládání klávesnice všemi prsty, aby byly své úkoly schopny zhotovovat za kratší časový úsek.

O kurzu

Kurz je rozdělen do 30 cvičení. Každý druhý den vám na emailovou adresu přijdou přístupové údaje k danému cvičení. Délka online kurzu „Piš deseti“ jsou pouhé dva měsíce. Za tuto dobu se naučíte ovládat veškeré potřebné klávesy.

Ke spouštění kurzu nepotřebujete žádný dodatečný software, celý kurz totiž probíhá ve vašem prohlížeči.

Proč zrovna online kurz „Piš deseti“?

  1. Díky tomu, že vám každý druhý den přijdou na emailovou adresu přístupové údaje k danému cvičení, se nemusíte obávat, že byste se nedokázali takzvaně „dokopat“ a kurz nedokončili.
  2. Účastníte se 30 efektivních cvičení, které neobsahují žádnou „omáčku kolem“, ale jdou rovnou na věc.
  3. Rychlost vašeho psaní by po ukončení kurzu měla být minimálně 200 úhozů za minutu. Každopádně záleží na každém z vás. Ani o sto úhozů vyšší rychlost není nereálná.
  4. Máte možnost si vyzkoušet první 3 cvičení zcela zdarma, a poté se rozhodnout, zda se kurzu zúčastníte či nikoliv.

Cena kurzu

Cena online kurzu „Piš deseti“ je pouhých 199 Kč. Nicméně s objednávkou nijak neotálejte, protože nyní máte jedinečnou příležitost zajistit si 50% slevu na kurz, kterou získáte díky sociální síti Facebook. Stačí, když na svůj facebookový profil umístíte odkaz na stránky kurzu, a poté u objednávky do pole „Poznámka“ vložíte odkaz právě na svůj profil na Facebooku. Za kurz pak zaplatíte jen 99 Kč.

Více informací a objednávku kurzu naleznete na webu www.pisdeseti.cz.

Přidáno: 27.09.2012, Zdroj: Piš deseti.cz

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.