Na základě zvýšeného zájmu o přípravné kurzy SOKRATES jsme rozšířili nabídku

SOKRATES - příprava na VŠ - logo

Na základě zvýšeného zájmu o přípravné kurzy SOKRATES jsme rozšířili nabídku a zařadili kurzy, které začínají již 24.4.2011!

Zájemci o přípravné kurzy na přijímací zkoušky, kteří se doposud nepřihlásili, mají možnost přihlásit se do nově vypsaných termínů. Výuka kurzů začíná v neděli 24.4.2011 v Praze, Brně a Ostravě. Výhodou těchto kurzů je především ten, že končí těsně před termíny přijímacích zkoušek a tudíž budete mít veškeré znalosti v živé paměti. Přihlásit se je možno na www.sokrates.cz, zasláním emailu na: sokrates@sokrates.cz nebo na bezplatné lince  800 100 570. Aktuální nabídku kurzů naleznete na www.sokrates.cz.

Přidáno: 03.02.2011, Zdroj: Sokrates Autor: Tereza Adamčíková

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…
Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…