Na vysoké škole NEWTON College stále probíhá přijímací řízení

NEWTON College

Prestižní vysoká škola managementu a podnikání NEWTON College v Brně, která je známá svým unikátním stylem studia, stále přijímá studenty do akademického roku 2010 / 2011. Přihlášky je možné podávat až do 22. září 2010. NEWTON College nabízí denní i dálkové studium tříletých bakalářských oborů Globální podnikání a managementManagement mezinárodních institucí a veřejné správy a Management se zaměřením na psychologii (jen v denní formě).

Přijímací řízení, které je bezplatné, se skládá z on-line vyplnění přihlášky, sepsání motivačního eseje a přijímacího pohovoru, který si můžete domluvit individuálně podle svých časových možností. Pohovor neověřuje znalosti, ale zaměřuje se na motivaci a předpoklady ke studiu zvoleného oboru.

Pokud byste rádi získali více informací osobně, můžete nás navštívit na Dnu otevřených dveří v sobotu 11. září 2010. V doprovodu našich studentů si budete moci prohlédnout školu a studijní zázemí, shlédnout ukázky výuky a získat veškeré informace o studiu, možnostech ubytování, studijních a pracovních pobytech v zahraničí, pracovních stážích i mimoškolních aktivitách. Můžete zde také absolvovat přijímací pohovor.

Více info: http://www.newtoncollege.cz

Přidáno: 02.09.2010, Zdroj: Vzdělání.CZ Autor: Mgr. Irena Peťovská

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.