Na prázdniny zve Liga se psy, kteří hrají divadlo

Liga vozíčkářů

Organizace Liga vozíčkářů pořádá ve spolupráci s rádiem Petrov, agenturou Medial Agency a Nadací Emil bezpečnostní akci pro děti s doprovodným programem, spoustou soutěží a dárečků. Akce s názvem Hurá, prázdniny! se uskuteční ve čtvrtek 30.června od 12.00 do 17.00 hodin na Náměstí Svobody v Brně, bližší informace naleznete na www.ligavozic.cz.

Největším překvapením v režii Ligy vozíčkářů bude pohádka zahraná asistenčními psy. Psí herci ji sehrají v 13:20 a v 15:40 na hlavním podiu. Výcvik asistenčních psů je zbrusu nový projekt Ligy vozíčkářů, ve kterém se snaží nabídnout hendikepovaným lidem pomocníka v běžných životních činnostech.

Na náměstí budou mít děti a všichni zájemci k dispozici i streetballový koš a basketbalové vozíky. I Vy si můžete vyzkoušet, jak se hraje basket na vozíku a jak na vozíku vůbec jezdit. Součástí akce bude také streetballové hřiště, kde budou probíhat exhibice šesti různých týmů na vozících. Možná mezi nimi bude i nějaká ta slavná osobnost.

Liga vozíčkářů bude mít na náměstí stánek, ve kterém bude vždy přítomný minimálně jeden pracovník, který rád poskytne informace o nabídce programů a služeb celé organizace i o aktuálních problémech lidí s tělesným postižením.

Přidáno: 16.06.2011, Zdroj: Liga vozíčkářů

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…