Na dovolené v Emirátech se plní sny

Poznat kouzlo pohádky tisíce a jedné noci je lákavé a díky službám Sinimar Tour už ne nemožné. Poznejte svět pravých arabských šejků nebo lesk a krásu zdejších princezen. Arabské bohatství se neměří jen na peníze, ale i na počet dostupných kulturních, kulinářských či sportovních zážitků. Emiráty jsou zemí netušených možností a sami budete jistě překvapeni místním životním stylem.   

Dovolená v Dubaji se promění v poznávání úplně nového světa. Pokud toužíte navštívit místo plné kontrastů a kosmopolitní společnosti, je Dubaj tou pravou a jedinou volbou. Spojené arabské emiráty jsou otevřené východu i západu, a proto zde najdete tolik rozličných vlivů, různorodých lidí a tradic.

Dostat se do SAE už dnes nemůže být jednodušší. Kancelář Sinimar Tour se o každého svého klienta stará individuálně a je schopna mu nabídnout cestu do Emirátů sestavenou na míru jeho přáním a požadavkům. Díky dlouhodobým zkušenostem nabízí Sinimar kompletní cestovní servis. V rámci svých služeb zajišťuje víza, ubytování, letenky, cestovní pojištění, dopravu z letiště do hotelu nebo dokonce přednostní odbavení dokladů na letišti.

Při dovolené v Emirátech se vám otevřou úplně nové obzory. Dopoledne si můžete jít zalyžovat na uměle vytvořený svah a odpoledne už se můžete slunit na rozpálené pláži. Uvidíte umělé ostrovy i nejvyšší mrakodrapy, které ukrývají celá obchodní centra i obytné čtvrti. Nechte si od Sinimar Tour sestavit zájezd přesně podle svého gusta a získejte spoustu užitečných a praktických  informací o Dubaji. Nechte se hýčkat v hotelech, které připomínají zdejší paláce a splňte si tak jeden tajný sen. Zažijte historii a tradici skvěle propojenou s vývojem, moderními technologiemi a trendy 21. století.

Zdroj fotografie: www.sinimar.eu

Přidáno: 04.09.2013, Zdroj: SINIMAR.eu Autor: Petra Šmejdová

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.