MZLU v Brně zakládá Klub absolventů

MZLU

Mendelova zemědělská a lesnická univerzita v Brně zakládá Klub absolventů. První ustanovující valná hromada, která zvolí předsednictvo Klubu absolventů MZLU v Brně, se bude konat 14. února 2009 ve 13 hodin v posluchárně A01 v areálu univerzity v Brně – Černých Polích. Zakládající členové doufají, že zájem absolventů o tuto valnou hromadu bude značný.
V současné době jsou stanovy klubu sepsány a schváleny kolegiem rektora MZLU v Brně. Klub absolventů bude fungovat jako samostatné občanské sdružení.

„Doufáme, že se nám podaří během příštího roku oslav 90. výročí založení univerzity shromáždit většinu absolventů naší univerzity a že se s nimi prostřednictvím Klubu absolventů budeme moci podělit o slavnostní kulturně-společenské akce plánované na jubilující rok,“ uvedl rektor MZLU v Brně, prof. Ing. Jaroslav Hlušek, CSc.

Přidáno: 17.12.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…
S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…