My Better Myself camp naučí užitečnému i pobaví

 

Chcete  si zlepšit angličtinu, zjistit něco o svých schopnostech, potkat lidi z různých koutů světa a nemuset kvůli tomu cestovat tisíce kilometrů? Příležitostí pro vás je My Better Myself camp nedaleko Velkého Meziříčí.

Do Nesměře u Velkého Meziříčí se letos poprvé sjedou studenti středních škol, kteří touží strávit léto jedinečným způsobem. Dozvědí se víc o studiu na vysoké škole, o svých schopnostech, dovednostech, možnostech dalšího směřování a o tom, jak na sobě pracovat. Program budou zajišťovat zahraniční vysokoškolští studenti z různých koutů světa, například z Portugalska, Turecka, Brazílie, Keni, Číny, Kazachstánu...

Příležitost pro vás

Podobné  campy fungují v mnoha evropských i mimoevropských zemích. Organizátoři projektu My Better Myself 2010 si však řekli, proč něco takového nepodniknout také v Česku? Camp má co nabídnout: zlepšení angličtiny, nová přátelství, poznávání jiných kultur, ale také práce na komunikačních dovednostech a získání přehledu o možnostech v budoucím univerzitním životě.

Součástí  programu bude několik projektů, při kterých si budete moci vyzkoušet, jaký by z vás byl team leader, jak dokážete spolupracovat uvnitř skupiny lidí či zda si umíte udržet chladnou hlavu i v časově napjatých situacích. Naučíte se toleranci, otevřenosti a užijete si spoustu zábavy. Zahraniční lektoři vám představí svoji kulturu a chybět nebudou ani noční hry, sportovní aktivity od fotbálku až po lanové centrum a samozřejmě odpočinek. To vše v krásné přírodě Vysočiny.

Celý  program (http://www.mybettermyself.cz/program) se povede v anglickém jazyce. Nenásilnou formou si tak osvojíte rychlé reagování, souvislé vyjadřování, prezentaci v cizím jazyce i neformální konverzaci se zahraničními vedoucími. Pro případ jakýchkoliv problémů však budou po dobu celého tábora k dispozici také česky hovořící organizátoři.

Zapojte se i vy

Pokud jste studenty středních škol, je vám mezi patnácti až devatenácti lety a domluvíte se anglicky (gramatika negramatika, stačí umět skládat věty a domluvit se s lektory), jsou vám dveře otevřené. Tento netradiční letní tábor (http://www.mybettermyself.cz/) se uskuteční ve dvou třináctidenních červencových termínech, z nichž každý má kapacitu až čtyřicet míst.

Akci zaštiťuje studentská neziskovka AIESEC (http://www.aiesec.org/czech-republic/), která působí ve více než sto sedmi zemích světa a pomáhá mladým lidem s osobním a kariérním rozvojem. Více informací o campu: http://www.mybettermyself.cz/zakladni-informace.

Přidáno: 30.04.2010, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.