Multimediální soutěž pro všechny „závislé“ studenty VŠFS

Jsem závislej na vědomostech - logo

Všem studentům závislým na vědomostech přináší VŠFS možnost zúčastnit se kreativní reklamní soutěže. Nejlepší reklamní návrhy se mohou stát předlohou pro budoucí kampaně naší školy a Vy získáte nejen skvělé reference pro budoucí zaměstnavatele, ale také možnost vyhrát některou ze zajímavých cen. Vytvořte si reklamní agenturu, přizvěte manažery z dalších studijních oborů a vrhněte se do úžasného světa marketingu a managementu na VŠFS!

BUĎTE ZÁVISLÍ!

Koukněte se na www.zavislinavedomostech.cz a ukažte všem, co ve Vás je...

Přidáno: 26.04.2010, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.