Multimediální soutěž pro všechny „závislé“ studenty VŠFS

Jsem závislej na vědomostech - logo

Všem studentům závislým na vědomostech přináší VŠFS možnost zúčastnit se kreativní reklamní soutěže. Nejlepší reklamní návrhy se mohou stát předlohou pro budoucí kampaně naší školy a Vy získáte nejen skvělé reference pro budoucí zaměstnavatele, ale také možnost vyhrát některou ze zajímavých cen. Vytvořte si reklamní agenturu, přizvěte manažery z dalších studijních oborů a vrhněte se do úžasného světa marketingu a managementu na VŠFS!

BUĎTE ZÁVISLÍ!

Koukněte se na www.zavislinavedomostech.cz a ukažte všem, co ve Vás je...

Přidáno: 26.04.2010, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…