Motiv P online akademie umí efektivně řešit vzdělávání zaměstnanců

V době, kdy na zvyšování kvalifikace firemních pracovníků zbývá čím dál méně času a peněz, je potřeba začít řešit situaci jinak. Poradenská společnost Motiv P přichází s novým přístupem k individuálnímu i hromadnému vzdělávání zaměstnanců prostřednictvím e-learningu. Virtuální kurzy cílí na manažery a jejich další profesní rozvoj.

Praktická pomůcka

Společnosti, které chtějí své zaměstnance dále vzdělávat odpovídajícím způsobem, bude online akademie skutečným přínosem. Dobrou zprávou je především fakt, že jednotlivé kurzy pracují se zkušenostmi z praxe, které umě kombinují s potřebnou teorií. Po obsahové stránce lze vzdělávací kurz upravit i podle konkrétních firemních požadavků. Známé i nově nabyté poznatky budou účastníkům online akademie prezentovány v širších souvislostech tak, aby je mohli snadno zužitkovat ve své profesní praxi.

Online vzdělávání kdykoli a kdekoli

Celý systém je nastaven tak, aby se do něj mohli zaměstnanci firmy přihlašovat z práce i z pohodlí domova. Online akademie respektuje tempo každého účastníka kurzu, který se tak může vracet ke starším učebním látkám a opakovat složitější příklady. Přínos celého online vzdělávání je po každém kurzu ověřován testem, ze kterého firma dostane report a vyhodnocení.  

Firemní náklady pod kontrolou

Zaměstnavatel, který uvažuje o průběžném vzdělávání svých zaměstnanců, může do vzdělávací společnosti Motiv P přijít s konkrétní sumou, kterou by chtěl do kurzů investovat. Té se dá přizpůsobit náplň kurzu i počet osob, pro který bude online výuka určena. Velkou předností samotného online vzdělávání je systém, který si účtuje jen za uskutečněné přístupy do virtuálních přednášek. Firma tak zároveň zjistí, kdo ještě žádný kurz neabsolvoval. Cena za jednu osobu a kurz je 250 Kč bez dalších poplatků. Odpovědnost za administrativu v tomto případě přebírá společnost Motiv P. Vzdělávání zaměstnanců už nemůže být jednodušší.

Přidáno: 19.08.2013, Zdroj: MotivP Autor: Petra Šmejdová

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.