Mládeži, neplaťte v kině zbytečně

Po letních hudebních festivalech nabízí mezinárodní průkaz mládeže do 26 let ALIVE a studentský ISIC další příležitosti, jak ušetřit při návštěvě kulturních akcí. Tentokrát v pražských kinech, divadlech a klubech. Přes 20 pražských kulturních zařízení nabízí držitelům karet ALIVE i ISIC zvýhodněné vstupné. Mladí lidé, kteří často mívají hlouběji do kapsy, tak mohou vyrazit za kulturou i za poloviční ceny.

Z kin jsou k mladým nejvstřícnější kino Lucerna nebo síť multikin Village Cinemas, kde držitelé průkazů získávají až do konce února příštího roku každou čtvrtou vstupenku zdarma a k ní aktuálně i jednodenní skipas do Špindlerova Mlýna.

Také pražská divadla často nabízejí mládežnické a studentské vstupné. Pochopení pro omezené studentské rozpočty mají například v Divadle Na zábradlí, Divadle Bez zábradlí, v Městských divadlech pražských nebo v mládeží oblíbeném alternativnějším Alfredu ve dvoře.

Mladí hudební fanoušci mohou ušetřit například v libeňském Abatonu či legendárním Rock Cafe. Pokud před současnou hudbou dávají přednost klasickému jazzu, ocení benefity v Blues Sklep a v Jazz Clubu u Staré Paní. Sympatické poloviční vstupné čeká na držitele karet také při návštěvě koncertu Talichova Komorního orchestru.

Další informace o ALIVE a ISIC slevách na kulturní akce najdete na www.alive.cz.

Příklady studentských a mládežnických slev – kultura, Praha:

Village Cineas Každý 4. zdarma (platí do 27.2.08) Skipas do Špindlu pro prvních 600 diváků s ISIC, ALIVE
Kino Lucerna 20 Kč  
Alfred ve dvoře 40% Divadelní představení
Divadlo Na zábradlí 100 – 120 Kč Na vybraná představení
Městská divadla pražská 30% Do 2. cenové zóny
Abaton 10-50%  
Blues Sklep 10-50% Na vybrané koncerty
Talichův Komorní orchestr 50%  

Rock Cafe

10% Vybrané akce

O GTS ALIVE

GTS ALIVE, s.r.o., je oficiálním vydavatelem mezinárodních identifikačních průkazů studentů (ISIC), mládeže do 26 let (ALIVE) a pedagogické veřejnosti (ITIC) pro Českou republiku na základě pověření World Youth and Student Educational and Travel Confederation (WYSETC). Cílem je nabídnout držitelům karet širokou škálu výhod v oblasti kultury, zábavy, sportu, cestování a jiných služeb a stát se partnerem při výchově mladé generace. Česká republika je dlouhodobě vyhodnocována jako země s největším rozšířením karet ISIC a největší nabídkou studentských výhod v rámci 118 zemí ISTC. GTS ALIVE je součástí skupiny GTS Group, která kromě ČR působí také na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku a Bulharsku. Do portfolia společnosti patří také cestovní služby pro studenty a mládež, které na českém trhu poskytuje již od roku 1991.

Přidáno: 26.11.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.