Mikulášská party

Starmix - logoPřijďte oslavit Mikuláše do exkluzivních prostor hudebního klubu Óčko…..u vstupu budete podarováni Anděly… balíčky pro Vás nachystal časopis JOY, MAXIM a obchod s erotickým zbožím SUZYS! U jdnoho ze čtyř unikátních barů - Koktejlový bar, Skyy bar, Jagermaister bar a VIP Piper Heidseick bar se necháte obsloužit profrsionální obsluhou. Za gramcema se představí přední český RnB DJ Rawal a DJ Leon – funkyhouse, 80´& 90´, disco & latino.

21:00 – sobota 5.12.2009
music club Óčko - Kongresové centrum - 5. května 1640 - Zastávka metra C – Vyšehrad (vstup z parkoviště Kongresového centra)

Mikulášské partySEXY PEKELNÉ TANEČNICE A ANDĚLÉ
PROFESIONÁLNÍ BARMANSKÁ SHOW
HODNOTNÉ DÁRKY OD ANDĚLŮ PRO KAŽDÉHO
HOUSE & DISCO & RNB DJ´S : DJ RAWAL - DJ LEON
Speciál guest – DJ Petr Zvěřina
WELCOMEDRINK
2 PATRA – LCD PROJECTION

Drink večera za super cenu: RedBull + vodka

V KOSTÝMU - ČERT, MIKULÁŠ NEBO  ANDĚL  – VSTUP ZDARMA 
Ostatní: 190 KČ

WWW.STARMIXPARTY.CZ, WWW.OCKOPRAHA.CZ

Přidáno: 06.11.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…