Mezinárodní studentský ples ovládl mafián

Tradiční Mezinárodní studentský ples, který se koná 11. března 2006 ve velkém sále pražské Lucerny, ovládl Wincenzo Kluccko alias Radovan Klučka, Král Majáles, vládce všech studentů v České republice. Letošním plesem vás bude provádět slovem, písní a netradičními výstupy. V loňském roce přesvědčivě porazil při volbě o královský trůn všechny své konkurenty svým osobitým charismatem a netradičním programem, jehož body se dnes snaží do důsledku prosazovat. Aby dostál svého slova bohatým brát a chudým studentům dávat, rozhodl se, že vykrade Českou národní banku. (dále novinový úryvek).

„…Skupina novodobých Robinů Hoodů a Nikolů Šuhajů byla vyzbrojena pouze lehkými samopaly a automatickými pistolemi, o žádné zločince se tedy nejednalo. Hrdinští obránci studentského stavu se chtěli domoci peněz, jež měly být do posledního padesátníku rozdány chudým studujícím, neboť mottem jejich náčelníka bylo a je heslo Bohatým brát a chudým studentům dávat! Hrdinům však bylo v jejich pokusu brutálně zabráněno příslušníky Veřejné bezpečnosti a i přes hrdinný odpor všech spravedlivých a lidumilných gangsterů byl bohužel Wincenzo Kluc*cko ještě před vstupem do ČNB zadržen. Nejenže ale stvůrám v zelených uniformách unikl, on dokonce jednoho z příslušníků zajal a ponechal si jej jako rukojmí…“

VOLEBNÍ PROGRAM KRÁLE MAJÁLES
- zlevnění kolejného
- otevření nových night klubů a casin na kolejích
- nelegální software pro každého
- všichni nepříjemní vrátní se vzdají svého místa
- každý problémový kantor podá okamžitou výpověď
- šíření kultury mezi prosté studenty

Wincenzo Kluccko pro vás letos unesl z luxusních sídel celého světa zpěvačku VICTORII s jejím hitem California, saxofonistku Andreu Liv Sax a bájné BEATLES. Protože si Wincenzo pozval na ples hodně svých mafiánských kamarádů z celého světa, dostal název Mezinárodní studentský ples.

WINCENZO PRO VÁS A VAŠICH 3000 KAMARÁDů PŘIPRAVIL TENTO PROGRAM

19:00 Zahájení
19:30 - 21:45 Taneční orchestr
21:45 - 22:00 Proslov zástupce akademické obce a poděkování partnerům plesu
22:00 - 23:00 Vystoupení skupiny BEATLES REVIVAL
23:00 - 23:45 Vystoupení zpěvačky Victorie (Hit HOTEL CALIFORNIA)
23:45 - 00:05 Magický saxofon - Anrea live sax
00:05 - 00:30 Vystoupení skupiny LOS COCO*S
00:50 - 04:00 Discoparty s videoprojekcí
04:00 Zakončení plesu

A co je hlavní? TANCOVAT SE BUDE DO RÁNA!!!

Informace: www.studentslife.cz, umcr@seznam.cz

 

Autor: Karel Bitner

Přidáno: 03.03.2006, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si