Mezinárodní MBA veletrh v Praze

Access MBA Tour, celosvětový leader v individuálních akcích ekonomického vzdělávání se vrací do Prahy. „Veletrh se koná 23. listopadu v Corinthia Hotel Prague“, oznamuje organizátor Advent Group

Access MBA je navržena tak, aby překonala vzdálenost mezi manažery z branže a elitními programy MBA z celého světa díky osobním a individuálním setkáním kandidátů se zástupci škol,“ říká Christophe Coutat, generální ředitel Advent Group.

Individuální schůzky umožňují profesionálům z branže najít ten nejlepší program MBA, který odpovídá jejich profilu a očekáváním. Každý kandidát MBA prochází výběrem a porovnávacím procesem vedeným odborníky na ekonomické vzdělávání. Kvalifikovaní účastníci dostanou individualizovaný program setkání pro sérii 25-ti minutových schůzek s řediteli odpovědnými za přijímací řízení.

Na akci se představí ty nejlepší ekonomické školy z Evropy a Severní Ameriky, stejně jako prestižní tuzemské instituce. Kandidáti mohou očekávat setkání se zástupci škol, jako jsou INSEAD, IE, IESE, IMD a Kellogg WHU. Očekáváme, že setkání se bude účastnit až 100 kvalifikovaných kandidátů MBA z Prahy a jiných lokalit dané země.

Akce je součástí podzimního turné Access MBA, jež představuje 125 mezinárodních ekonomických škol a koná se ve 34 městech po celém světě.

Vedle soukromých individuálních schůzek s úředníky přijímacího řízení mohou kandidáti získat podporu na přípravu MBA, informace o testech GMAT a stipendiích, vhled do přijímacího řízení MBA a zúčastnit se panelových diskuzí představujících zástupce škol a absolventy.

Velmi vyhledávaný titul MBA (Master of Business Administration) připravuje profesionály z branže na ty nejlepší pozice v managementu. Ve své zprávě z průzkumu mezi korporátními náboráři z roku 2015 tvrdí rada Graduate Management Admission Council (GMAC) se sídlem v USA, že až 85 % společností po celém světě plánuje nabírat absolventy MBA – jedná se o rostoucí trend, který zaznamenal 22% růst během pětiletého období. Dále tři ze čtyř společností tvrdí, že mají v plánu hledat zaměstnance mezi studenty ekonomických škol, což podporuje teorii kariérního postupu jako klíčové výhody vzdělání MBA. Platy v roce 2015 také zaznamenaly vzestup dosahující ve Spojených státech až k hranici 100 000 USD za rok. Podle zprávy „globálně více než polovina zaměstnavatelů plánuje v roce 2015 zvýšit nástupní platy nových zaměstnanců s titulem MBA, buď v souladu s mírou inflace (30 % společností) nebo více (21 %)“.

Registrace na akci

Aby byli kandidáti vybráni pro individuální schůzky, musí se zaregistrovat na www.accessmba.com v předstihu před akcí (alespoň o 5 dní dříve). Online registrace je zdarma.

O Advent Group

Od svého založení v roce 2004 je Advent Group nezávislou mediální agenturou, která se zaměřuje na oblast vyššího vzdělávání. Každý rok představí Access MBA a turné Access Masters 40 000 kandidátů 200 nejlepších ekonomických škol na více než 100 akcích po celém světě. Jako celosvětový leader v individuálních MBA akcích má Advent Group za cíl zvýšit povědomí o ekonomických školách prostřednictvím mediálního dosahu, stejně jako vést potenciální žadatele k těm pravým školám a programům.

Více informací na oficiálních internetových stránkách Access MBA.

Zdroj fotografie: www.accessmba.cz

Přidáno: 12.11.2015, Zdroj: Access MBA

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…