Metropolitní univerzita Praha se stala partnerem festivalu Mladí Ladí Jazz

Metropolitní univerzita Praha - logo

Metropolitní univerzita Praha jako partner festivalu Mladí Ladí Jazz si dovoluje pozvat všechny milovníky jazzu na první ročník tohoto festivalu, který startuje 16. října v holešovickém klubu La Fabrika.

Tento říjnový večer bude vyhlášena soutěž o cenu Metropolitní univerzity Praha, která umožní vítězné začínající kapele uzavřít smlouvu na nahrání debutového alba u nahrávací společnosti 3 Bees. Na koncertě 16. října se publiku představí například Roman Pokorný či Jan Kořínek and Groove.

Všichni studenti se mohou těšit na zvýhodněné vstupné za 100,- Kč, ostatní pak za 200,- Kč.

Možnost přihlásit se do soutěže bude od 16. 10. 2009 do 10. 1. 2010 a to prostřednictvím formuláře, který bude ke stažení na webových stránkách www.mladiladijazz.cz.

Line-up Mladí Ladí Jazz 16/10/2009 od 19:00 La Fabrika:
- Quatro Formaggi /jazz-funk/ (CZ) - www.qfband.com
- Roman Pokorný Jazz Fussion Band (CZ) - www.romanpokorny.com
- Jan Kořínek and Groove feat. Ossians Roberts (CZ/UK) - www.jankorinek.com

Location: klub La Fabrika, Praha 7 - Holešovice

Přidáno: 13.10.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.