Menzy v Brně – Mendelova univerzita

Vzdelani

V minulých dvou dílech „seriálu“ o stravování v Brně jsme se podívali na možnosti, které nabízí Masarykova univerzita a Vysoké učení technické.

Poslední školou, na jejíž menzy se zaměříme, je Mendelova univerzita. Souhrnné informace nejen o umístění, ale také online jídelníčky či systém placení jídel naleznete na: www.skm.mendelu.cz.

Na Zemědělské 1 naleznete Výdejnu MENDELU pro zaměstnance i pro studenty. V obou mají strávníci na výběr z šesti druhů teplých jídel dle denní nabídky. Zaměstnanecká jídelna je otevřena v čase 11:30 až 14:00, studentská od 8:00 do 17:00, kromě pátku, kdy zavírá už ve dvě odpoledne.
Další provozovna, Výdejna na kolejích J.A.Komenského, se nachází na Kohoutově 5 a mj. nabízí šest druhů teplé stravy bezobjednávkového typu a pět druhů jídel minutkového typu. V týdnu je otevřeno od 11:00 do 19:00, v pátek do 14:00.
Třetím stravovacím místem je Výdejna na kolejích J. Taufera TAK, s adresou J. Babáka 1861/5. Její nabídka je stejná jako u Výdejny na kolejích J.A.Komenského, jen otevírací doba tu končí už ve 14:00 po celý týden.
Posledním zařízením je Menza Lednice na adrese Valtická 686, 691 44 Lednice. Na objednávku zde dostanete 2 druhy teplé stravy a večeře. Obědy si budete moci sníst od 11:00 do 13:15, večeře od 17:00 až 17:30, ovšem pouze od úterý do čtvrtka.

Tím je tedy nabídka tří největších Brněnských vysokých škol kompletní. Doufám, že jste díky ní zjistili, kde všude se jako studenti můžete najíst, v kolik hodin a co dobrého tam na vás čeká. Všechny zbylé informace, které v tomto článku nejsou zmíněny, naleznete na uvedených odkazech.
Tak tedy – dobrou chuť.

Přidáno: 07.10.2011, Zdroj: Vzdělání.CZ Autor: Jiří Kolář

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si