Mendelova univerzita v Brně mezi finalisty o miliony na vědecko–výzkumná centra

V březnu hostilo Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy ČR 77 předních vědců ze 16 zemí v rámci mezinárodního hodnocení projektových žádostí o finanční prostředky z EU. Jejich práce byla zakončena Mezinárodním panelem, který se uskutečnil 20. března 2010 a poslal do poslední fáze hodnocení projekty v oblastech podpory Center excelence a Regionálních vědecko-výzkumných center.

Mendelova univerzita v Brně s projektem Centrum zahradnického výzkumu se dostala mezi 29 projektů, které postupují dále. Centrum zahradnického výzkumu má mít celorepublikový dopad a zajistit přímé vazby na partnery z aplikační sféry. Jeho hlavním cílem je posílit spolupráci a provázanost mezi výzkumem v oblasti zahradnictví, zahradní a krajinářské architektury a národními potřebami. Realizaci projektu garantuje Zahradnická fakulta Mendelovy univerzity v Brně, která sídlí v Lednici.

Přidáno: 19.04.2010, Zdroj: Mendelova univerzita v Brně

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.