MBA: tvoje klíče od dveří vrcholového managementu

Učíme se celý život. Každý, kdo má trochu specializované povolání, musí neustále sledovat aktuální trendy, nasávat nové poznatky a jít s dobou. Jinak zreziví a přijde o práci. Manažeři nejsou výjimkou. Vhodnou cestou, jak se vzdělávat v trendech moderního managementu, je zamířit na obor Master of Business Administration na škole European School of Business Management SE

Masters of Business Administration (MBA) je postgraduální studium zaměřené na praktické dovednosti a znalosti moderního managementu. Představuje příležitost jak pro čerstvé absolventy, kteří si chtějí rozšířit své znalosti, tak pro zaběhnuté manažery, kteří si chtějí udržet pozici nebo postoupit až do příček vrcholového managementu. 

Oxfordský model výuky

Moderní vzdělávací systém na ESBM je inspirován Oxfordskou univerzitou. Soustředí se na rozvoj samostatného myšlení svých studentů, učí je vyhledávat si informace a logicky argumentovat. 

Na škole nezjistíte, jak si namemorovat stovky stránek skript a učebnic zpaměti. Zato se dozvíte, jak informace rychle a efektivně najít a jak jich využít. 

Uč se, kdy se ti to hodí

Studium MBA je primárně určeno pracujícím lidem. Tomu je přizpůsobena doba i délka výuky.

  • Školu ukončíte během 1 roku.

  • Nemusíte čekat na začátek semestru, můžete začít studovat kdykoliv.

  • Výuka probíhá v českém jazyce.

  • Výuka kombinuje moderní e-learning se vzdělávacími workshopy. Díky tomu můžete velkou část univerzity vystudovat z pohodlí svého domova.

Praktické zaměření

Vzděláváme se proto, abychom byli užitečnější v praktickém životě. Mnoho vysokých škol na to zapomíná. MBA vás naštěstí vychovává k tomu, abyste byli co nejpoužitelnější v praxi. 

Studium MBA má 3 bloky

  • 1. blok programu MBA se zaměřuje na oblasti managementu, HR a financí.

  • Ve 2. bloku si zvolíte jednu z 8 specializací.

  • Ve 3. bloku si vyberete dva z více než desítky volitelných předmětů.

ESBM je akreditována prestižními zahraničními asociacemi a organizacemi, které dohlíží na kvalitu vzdělávacích programů, lektorů, výuky a celé instituce. Diplom z této školy vám otevře dveře k místům a pozicím, o nichž byste si jinak mohli jenom nechat zdát.

Přidáno: 30.08.2016, Zdroj: ESBM Autor: Vojtěch Žák

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.