Máte zájem získat nejnovější aktuální informace o možnostech studia ve světě?

Ve dnech 6. a 7. listopadu  2012 se uskuteční již potřetí v Kongresovém centru Hotelu Olympik  /Praha 8, Sokolovská 138/  Mezinárodní veletrh dalšího vzdělávání WEBA, který nabídne nejen širokou škálu možností studia v zahraničí, ale i pracovně studijní programy. 

Po úspěchu předchozích akcí se tedy opět nabízí mimořádná příležitost pro studenty středních, vyšších škol i vysokých škol  zvolit si studium na vybraných školách v desítkách míst nejrůznějších zemí celého světa. Jmenujme alespoň některé zástupce: Německo – projekt DPFA Studium v Německu zdarma, Holandsko - Universita Fontys, Švýcarsko – HTMI škola hotelnictví a turismu

Veletrh je určen nejen studentům středních i vyšších a vysokých škol, ale i pro mládež a dospělé, zájemce o studium v zahraničí za zvýhodněných podmínek s možností dotací, rodiče zájemců o studium, pedagogy i odborníky, manažery se zájmem o rozšíření kvalifikace, popř. další zájemce o informace v oblasti vzdělávání ve světě.


Pro návštěvníky jsou po oba dny v době od 11.00h do 15.30h připraveni zástupci vzdělávacích institucí při prezentacích i osobních rozhovorech zodpovědět veškeré dotazy a předat informační materiály.

Vstup na akci je zdarma.

Pořadatelem této mezinárodní akce  je WEBA / World Educate Business Association / ve spolupráci s partnery v České republice Incentives International s.r.o. a Olympik Holding a.s.

Další informace na www.move2studyfairs.com, www.studentfairs.com, www.interstudytours.com

Přidáno: 23.10.2012, Zdroj: interstudytours.com

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.