Máš ISIC? Máš nové možnosti: přístup na Chytrepalice.cz a do ISIC Pointu

ISIC karta

Sháníš levně lístky na festival, nový počítač, potřebuješ svázat diplomku, uzavřít před prázdninami cestovní pojištění, ale přitom už nemáš moc času? Je tu šance vyřídit vše on-line s ISIC kartou.

Každý, kdo má ISIC kartu, může využívat nový ISIC portál www.chytrepalice.cz a on-line zde objednávat vstupenky na hudební festivaly, cestovní pojištění, počítače, módu a další vychytávky za výhodné studentské ceny. Stačí mít kartu platnou. Díky unikátnímu kódu na kartě server dokáže ověřit tvůj statut studenta a zpřístupnit ti jednotlivé studentské slevy. Vše si objednáš přes internet přímo z tepla svého domova. Nemusíš se nikam trmácet, zásilku ti přinese pošťák až domů.

A ISIC má pro studenty ještě jednu čerstvou novinku. Pro ty, kdo dávají přednost kamenným obchodům, byl právě otevřen první ISIC Point na světě. Co to je? Studentské centrum, ve kterém můžeš všechny slevy portálu chytrepalice.cz získat hned, bez čekání a s platbou v hotovosti. Najdeš ho v Letenské ulici 1 v Praze na Malé Straně. Nakupovat se slevou tu mohou pouze držitelé karet ISIC. Ti, kdo kartu ještě nemají, si ji zde mohou zařídit.

Další informace:
ISIC Point: Letenská 1/118, Praha 1
www.isic.cz, www.chytrepalice.cz
ISIC Point otevírá na 4. května

Přidáno: 23.04.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.