MajálesLand, další dimenze Pražského Majálesu


Další ze zahřívacích kol letošního Pražského Majálesu v rámci doprovodných aktivit majálesového Studentského měsíce je za námi. Tentokrát tedy MajálesLand, který spojil příjemné s užitečným: seznámil navzájem členy různých pražských studentských organizací  a navrch přidal party, během které se jednotliví studenti nejlépe poznají.

Dodejme jen místo a čas: pražský klub Zephyr Excelent Urban Pub&Club v centru Prahy, středa 2. dubna od sedmi hodin večer. Profesionálně vedená unijní „seznamka“ dala také možnost nahlédnout studentským činovníkům, jak vypadá spolupráce uvnitř jednotlivých univerzit a další cenné informace. Networking po hodině přešel do společné afterpárty.

Zajímavostí MajálesLandu byla účast zahraniční spolků a sdružení, které jsou zapojeny do pražského studentského dění a samozřejmě i do velkého Majálesového dění. I tito studenti se po seznámení se svými českými protějšky zapojili do velké afterparty zpestřené hrou beerpong o lístky na Pražský Majáles. Kdo beerpong zná, ví moc dobře, že propadnout atmosféře soutěžení není vůbec těžké, ba naopak. Není tedy divu, někteří soutěžící se do hry tak zapálili, že finále proběhlo v napjaté atmosféře za mohutného fandění. A abychom nezapomněli, v průběhu večera také vystoupil účastník České Superstar Jaro Smejkal a zazpíval jeden ze svých největších hitů.

Přidáno: 04.04.2014, Zdroj: Majáles

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.