Lyžovat nejvíc a platit co nejmíň

ISIC kartaChystáte se na pořádnou lyžovačku? Abyste si užili co nejvíc muziky za co nejmíň peněz, je dobré plánovat zájezd s předstihem. S blížícím se začátkem sezóny ubývá nejen nejlepších pobytů, ale i nejvýhodnějších cen.

I letos jsou pro vás připraveny zimní zájezdy do Alp za studentské ceny i pro nestudenty. Stačí mrknout na www.isicpoint.cz a vybrat si z nabídky 93 středisek a 548 ubytovacích kapacit v Itálii, Francii, Rakousku a Švýcarsku.
Pokud si zájezd objednáte do 30. září 2011, získáte ke svému platnému průkazu ISIC či ITIC slevu až 10 % z ceny zájezdu a navíc, unikátní bonus ve výši 5.000 Kč na vybrané služby k letní dovolené 2012 od cestovní kanceláře Fischer. A jako dárek za přízeň od nás ke každému objednanému zájezdu získá prvních 500 lyžařů balzám na rty a opalovací krém Garnier.

ISIC POINT TÝM DOPORUČUJE:ISIC Alpy
ITÁLIE
Santa Caterina - Residence Alpi
Od 3.490 Kč/ os/týden vč. skipasu, sleva až 10 % na ISIC

FRANCIE
Les 2 Alpes - Residence Flocon d´Or
Od 5.490 Kč/os/týden vč. skipasu, sleva až 10 % na ISIC

RAKOUSKO
Seefeld - Interclub Residence & Hotel Hochegg
Od 5.200 Kč/apartmán/týden vč. skipasu, sleva až 10 % na ISIC

Vybraný zájezd je možné si nezávazně rezervovat, vše ostatní dořeší ISIC POINT TÝM.

BEZ POJIŠTĚNÍ ANI NA KROK.
Víte, že lyžování i snowboarding patří mezi extrémní sporty, z nichž plynoucí rizika úrazu samozřejmě nejsou v mnohých případech pojišťovnami standardně kryta. Proto si jako držitel zmíněných průkazů můžete sjednat také Oficiální cestovní pojištění ISIC, které nabízí i variantu zahrnující právě extrémní sporty a to za bezkonkurenčních 350 Kč na celý rok! A vyjíždět s ním může během roku i opakovaně, takže lyžováním a zimou zábava rozhodně nekončí… Můžete si být jisti, že o vás bude maximálně postaráno a v případě nutnosti bude hradit pouze drobná ošetření a léky, protože náročnější zákroky a hospitalizaci sjedná asistenční služba ihned. Výhodou Oficiálního cestovního pojištění ISIC je také nejen ošetření u soukromých lékařů, kteří by vás s běžným českým pojištěním neošetřili, případně byste si péči hradili sami, ale také především nulová spoluúčast.

Díky studentskému průkazu ISIC můžete ušetřit také při nákupu lyžařské výzbroje a výstroje, oblečení a doplňků. Pokud pojedete lyžovat jen po Čechách, ušetřit můžete také při nákupu permice, při využití služeb instruktora a také při servisu vašich lyží či snowboardu.

Spočítejte si sami, kolik můžete ušetřit v online přehledu všech slev na www.isic.cz/slevy.

Nejste vy ani vaše dítko student, a je vám méně než 26 let? Můžete využít průkaz IYTC a získat téměř stejné výhody, jako studenti.

Přidáno: 21.09.2011, Zdroj: ISIC

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.