Lyžování v Alpách za studentské ceny i pro nestudenty

ISIC JEDETE NA HORY? UŠETŘETE TISÍCE! První sníh láká vyrazit na hory. Jak ale ušetřit na všechno, co bude potřeba? Permice, oblečení, ubytování, dětská výstroj a k tomu jste letos znovu chtěli jet celá rodina společně do Lyžařinějakého alpského střediska... Víme, jak můžete mít všechno a ještě ušetřit.

Myslíte, že si lyžování v Alpách nemůžete dovolit? Porovnejte "alpské" ceny s těmi v Čechách, budete mile překvapení. Za studentské ceny i pro nestudenty je připraveno 93 středisek a 548 ubytovacích kapacit v Itálii, Francii, Rakousku a Švýcarsku. A pokud máte doma studenta s průkazem ISIC, odečtete si ještě další slevu.

ŠETŘETE I U NÁS

Celkem 37 českých lyžařských areálů nabízí slevu až 50% na permice, se slevou až 50% si půjčíte vybavení, instruktora taktéž, ubytujete se na 2 noci za cenu jedné nebo se díky studentskému portálu www.isicpoint.cz oblečete výrazně levněji, než v kamenných prodejnách.


Další tipy naleznete přímo na studentském portále.

POZOR NA POJIŠTĚNÍ

Určitě nezapomeňte na pojištění. Lyžování i snowboarding patří mezi extrémní sporty, proto vám nebude stačit obyčejné cestovní pojištění. Pokud máte doma studenta s platným průkazem ISIC nebo žáka s průkazem ISIC SCHOLAR, můžete jim pořídit cestovní pojištění UNIQA s pojištěním extrémních sportů za 350 Kč. Pojištění platí celý rok, proto není nutné si ho obnovovat na každý výjezd zvlášť.

  • ISIC je mezinárodně podporován světovou organizací UNESCO coby unikátní nástroj podpory mobility studentů.

 

  • Česká republika si dlouhodobě drží prvenství v rozvoji průkazu ISIC mezi 124 členskými zeměmi, v nichž je ISIC vydáván.

 

  • 24 z 26 veřejných vysokých škol a více než 180 středních škol v ČR vydává kartu ISIC jako oficiální identifikační průkaz studenta.

 

  • V České republice mohou majitelé průkazu ISIC jako první na světě využívat stovky slev také online přes www.isicpoint.cz, nebo osobně v nově otevřeném studentském centru ISIC POINT.

 

  • Každou zimu čekají na držitele průkazu ISIC slevy na permanentky v desítkách českých a moravských lyžařských areáleů ve výši až 50%.

 

  • Přes léto využijí držitelé průkazu ISIC slevy až 50 % na vstupenky na desítkách hudebních festivalů.

 

  • Novinkou je možnost zakoupení levnějších vstupenek přímo přes www.isicpoint.cz.

 

  • Pro výjezdy do zahraničí je pro držitele karty ISIC připraveno cestovní pojištění UNIQA od 200 Kč na celou dobu platnosti karty.

Více informací najdete na www.isic.cz.

 

Přidáno: 26.01.2012, Zdroj: ISIC

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.