LONDON INSTITUTE PRAHA - jazyková škola a agentura se širokou škálou služeb

Škola London Institute of Technology and English (LITE) byla založena v roce 1993 v Londýně. Za úkol si dala vyhovět požadavkům a potřebám klientů všech věkových kategorií a společenského zařazení.

Škola pořádá studium pro děti, studenty, dospělé, ale i maminky s dětmi či manažery a ředitele společností.

Od doby založení prošlo institutem tisíce studentů z více jak stovky zemí. V současné době má LITE dvě pobočky a to LITE Bayswater (Velká Británie) a London Institute Praha.

London Institute Praha se zaměřuje na studium angličtiny, španělštiny, fancouzštiny a češtiny pro cizince. Můžete si vybrat z kurzů standardních, intenzivních či konverzačních. V nabídce je také individuální výuka v prostorách London Institute nebo na místě Vašeho určení a výuka ve firmách pro jednotlivce a skupinky.

Pro maminky máme jazykové kurzy spojené s hlídáním dětí, ale také kurzy pro děti od 8 let.

Pro Ty z Vás, kteří hledají uplatnění v ekonomickém oboru otevíráme kurzy obchodní angličtiny.

London Institute má též v nabídce přípravné kurzy ke Cambridge zkouškám FCE, CAE, CPE a IELTS, které potřebujete jako vstupní jazykový požadavek, pokud se chystáte za prací či studiem do Velké Británie či Austrálie. Cambridge zkoušky jsou často požadovány i od zaměstnavatelů v České Republice.
Nově od září 2006 pořádáme roční pomaturitní studium angličtiny pod záštitou ministerstva školství s přípravou ke Cambridge zkouškám.

Škola LITE je také registrovaným zkouškovým centrem s akreditací City Guilds, Pitman Qualifications, AAT (Association of accounting technicians) a Cisco Networking Academy.

Výuku zajišťují kvalifikovaní lektoři, rodilí mluvčí, kteří jsou studenty velmi kladně přijímáni a často se stávají dobrými přáteli.

London Institute Praha funguje také jako agentura, která je schopná zařídit Vám studijní pobyt v zahraničí a to včetně studia, ubytování, stravy, dopravy, pojištění a slevové karty Euro 26.

V nabídce máme lokality jako je Velká Británie, Irsko, Malta, Španělsko, Francie, Austrálie, Nový Zéland, Kanada, USA, Kostarika a Thajsko.

Organizujeme letní prázdninové pobyty pro děti a mládež ve Velké Británii, Irsku, Maltě a Španělsku. Děti kromě toho, že poznávají jinou zemi a zažívají mnoho dobrodružství, také každý den studují jazyk pod dohledem zkušených lektorů. Často si během pobytu vytvoří přátelství s dětmi z různých koutů světa.
London Institute Praha je také au-pair agenturou zajišťující rodiny ve Velké Británii. Au-pair pobyt může být dobrou zkušeností a startem k výuce jazyků a to pro dívky i chlapce.

London Institute Praha se snaží svými službami co možná nejvíce pomoci rychle a efektivně získat znalost cizích jazyků a to formou, která je klientovi blízká a cenově dostupná.

Další informace Vám rádi poskytneme na adrese:

Soukenická 23
110 00 Praha 1
Tel. 224 811 043
Fax: 224 815 652
info@londoninstitute.cz
http://www.londoninstitute.cz


Autorka: Barbora Ivanová - LONDON INSTITUTE PRAHA s.r.o.

Přidáno: 06.09.2006, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.