LONDON INSTITUTE PRAHA - jazyková a počítačová škola v centru Prahy

LONDON INSTITUTE PRAHA jazyková a počítačová škola v centru Prahy blízko Náměstí Republiky nabízí praktické kurzy angličtiny, španělštiny, češtiny pro cizince a počítačů spojené se zábavou.Na výběr jsou standardní, konverzační a intenzivní kurzy, individuální a firemní výuka. Kurzy jsou určeny pro studenty všech věkových kategorií a jsou rozděleny podle stupně vědomostí, intenzity a individuality od začátečníků po pokročilé.

Připravíme Vás na Cambridge zkoušky FCE, CAE, CPE a IELTS, které potřebujete jako vstupní jazykový požadavek pokud se chystáte za prací či na univerzitu do Velké Británie a Austrálie. Pro ty z Vás, kteří hledají uplatnění v určitém oboru máme kurzy obchodní angličtiny se zaměřením na marketing & management, travel & tourism, hospitality, secretarial skills a communication. Výuka je založena na logickém vysvětlení gramatických jevů, rozšíření slovní zásoby, nácviku výslovnosti a osobním přístupu lektora k výuce a studentům. Důležitým faktorem pro co nejsnazší osvojení studovaného jazyka je výběr lektorů. Nejlepší a zároveň osvědčenou metodou je využití kvalifikovaných a zkušených rodilých mluvčích, a to i u úplných začátečníků. Ti si tak cizí jazyk velice rychle osvojí a hlavně efektivněji využijí čas, který studiem stráví. Začněte připravovat na budoucnost i své děti. Také na ně pamatujeme s nabídkou vhodných kurzů.

Škola London Institute of Technology and English (LITE) byla založena v Londýně v roce 1993 s cílem uspokojit požadavky na vzdělání a vyjít vstříc všem, kteří se rozhodli vstoupit do světa vzdělanosti.
V současné době má LITE šest poboček a to Lite Piccadilly, Lite Camden, Lite Bayswater, Lite Oxford Street, Lite Wimbledon (Velká Británie) a London Institute Praha (Česká republika).
Škola LITE je registrovaným zkouškovým centrem s akreditací City Guilds, Pitman Qualifications, AAT (Association of accounting technicians) a Cisco Networking Academy.

Součástí LONDON INSTITUTE PRAHA je studentská agentura, která zajišt'uje au-pair pobyty a nabízí různé krátkodobé i dlouhodobé studijní programy pro jednotlivce, děti a mládež, manažery či skupiny v mnoha zemích (Velká Británie, Austrálie, Nový Zéland, Kanada, Malta, Španělsko, a další). Nově jsme pro Vás připravili pracovní programy v Irsku, Velké Británii a Novém Zélandě. Poskytujeme 15% slevy na studium v LITE školách v Londýně. Posláním LITE je přiblížit jazykové i odborné vzdělání co nejširšímu okruhu studentů, usnadnit jim přístup ke studiu a otevřít dveře do světa. Tisíce studentů z celého světa se každoročně stává studenty LITE nejen pro kvalitu výuky, přátelskou atmosféru, ale i možnost výběru jedné z pěti škol přímo v centu Londýna a volbu časového rozvrhu výuky. Přijďte a přesvědčte se! London Institute Praha nabízí všem, kteří se rozhodnou pro studium v zahraničí, jeden týden intenzivní výuky v Praze zdarma.

Další informace Vám rádi poskytneme na adrese:

Soukenická 23
110 00 Praha 1
Tel. 224 811 043
Fax: 224 815 652
londoninstitut@volny.cz
http://www.londoninstitute.cz


Autorka: Jitka Jechumtalová - LONDON INSTITUTE PRAHA s.r.o.

Přidáno: 29.11.2004, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si