London Institute oslavil 10 let na trhu změnou designu

London Institute Praha Renomovaná jazyková škola LONDON INSTITUTE PRAHA slaví tento rok 10 let působení na trhu a při této příležitosti se rozhodla pro radikální změnu designu. „Zvolili jsme téma londýnské pLondon Institute Prahaodzemky, která evokuje Anglii, odkud jsou kořeny naší školy, a zároveň komunikaci, tedy hlavní účel jazyka,“ uvádí ředitelka LONDON INSTITUTE PRAHA Jitka Jechumtálová.

Začalo se logem. „Chtěli jsme něco kreativního, ale zároveň konzervativního. Něco, co si klient lehce zapamatuje a spojí s námi. Myslím, že se to povedlo,“ říká Jitka Jechumtálová. Logo má podobu lehce zploštělé červené komixové bubliny, která je protnutá bílým nadpisem LONDON INSTITUTE na tmavěmodrém podkladě. Tím připomíná znak londýnského metra.

Spolupráce na designu probíhala s mladým kreativním studiem Taste it, které navrhlo celý layout, včetně nového designu webových stránek. „Ještě tento rok spustíme také nový web, který bude totožný s naším novým korporátním designem,“ dodala Jitka Jechumtálová.

Přidáno: 26.10.2011, Zdroj: London Institute Praha

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.