London Institute dokončil změnu designu novým webem

London Institute Praha Renomovaná jazyková škola LONDON INSTITUTE PRAHA měnila radikálně design. Vrcholem tohoto procesu jsou právě spuštěné webové stránky. „Web je mladistvější a obsahuje též prvky interaktivity, které zatraktivňují stránky jejím návštěvníkům,“ uvádí ředitelka LONDON INSTITUTE PRAHA Jitka Jechumtálová.

Celý web tedy koresponduje s barevností loga, vyznačuje se čistým designem, který vytvořilo kreativní studio Taste it. Vedle loga, které může připomínat znak londýnského metra nebo komiksovou bublinu, stránkám dominuje puristická mapa, která odkazuje na spojení školy s Velkou Británií. Zajímavým kreativním designovým prvkem je taktéž štítek od čajového sáčku, který byl vytvořen pro sekci Q&A „Čaje s ředitelkou“, kde Jitka Jechumtálová odpovídá na dotazy zájemců o studium jazyků. Novinkou stránek je také jejich anglická verze.

Stránky obsahují nejen informace o dění v institutu, nových kurzech, ale také interaktivní mapu, která hravým způsobem nabízí studium v zahraničí. „Chtěli jsme dosáhnout zpřehlednění webu, celkového faceliftu stránek a návaznost na náš nový design,“ uzavírá ředitelka LONDON INSTITUTE PRAHA.Přidáno: 24.01.2012, Zdroj: London Institute Praha

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.