Léto s intenzivními jazykovými kurzy němčiny - to je trefa!

Čas letních prázdnin se opět blíží a zde je, věříme, velmi zajímavá možnost, jak část léta aktivně a prospěšně využít.
Několikátým rokem pořádá Österreich Institut Brno (ÖI) - se sídlem na Moravském náměstí 15 v tzv. Berklerově paláci, budově už zlidověle nazývanou “Muzejka” - v reprezentativních a architektonicky zajímavých prostorách intenzivní jazykové kurzy němčiny ve dvou- a třítýdenních blocích. V době, kdy si připomínáme i jeden rok od vstupu České republiky do Evropské unie a velkého zájmu zahraničních investorů o působení v naší zemi, se každému, kdo už pracuje, nebo uvažuje o práci v německé, rakouské, případně švýcarské společnosti, znalosti německého jazyka nesmírně hodí.

Na ÖI Brno zažijete výuku němčiny velmi zajímavou formou s hlavním zaměřením na komunikaci v malých skupinkách se zkušenými lektory. Díky tomuto způsobu výuky ztratíte ostych promluvit v cizím jazyce a studium němčiny bude pro Vás radostí a dozvíte se mnoho zajímavého o Rakousku. ÖI Vám také zprostředkuje letní kurz němčiny ve vybraných rakouských městech. Na samotný konec prázdnin připravil ÖI pro žáky a studenty týden intenzivní přípravy z NJ především jako možnost osvěžení a zopakování znalostí před začátkem nového školního roku.

Österreich Institut může navštěvovat kdokoli z Vás, je zde možné navštěvovat kurzy všeobecné nebo hospodářské němčiny, kurzy konverzací nebo gramatiky, specializované kurzy němčiny pro lékaře, právníky, manažery apod. Od těchto letních prázdnin a dále po celý rok chce ÖI svojí nabídkou oslovit a zaujmout právě skupiny manažerů a vedoucích pracovníků, kteří ve své praxi denně německý jazyk potřebují a používají.
Kdo preferuje individuální výuku jazyka, je připravena i tato možnost.

Přihlásit se můžete osobně na sekretariátě ÖI každý všední den. Úřední hodiny jsou: 10:00-13:00 a 14:00-17:30 hod. Součástí přihlášení je zdarma test jazykových znalostí, který pomůže při výběru odpovídajícího kurzu.

 

Österreich Institut - místo, kde je výuka němčiny zábavná !

 

Autorka: Mgr. Hana Šírová - Österreich Institut Brno

Přidáno: 22.07.2005, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si