Letní pirátská party Bora Bora má jednu extra speciální edici – UNDERGROUND

BORA BORABORA BORA

-UNDERGROUND-

Where All The Good People Meet

SPECIAL EDITION

Letní pirátská party Bora Bora má jednu extra speciální edici – UNDERGROUND.

Pátek/Friday 26. 9. 2008, Start 23:59 h


LE CLAN

Balbinova 23, Praha 2

Na vaši žádost, poté co skončila letní sezóna s 3 úspěšnými party Bora Bora odpovídáme na vaše emailové přání, uspořádat ještě jednu speciální edici party Bora Bora. Na rozdíl od 3 letních party jsme připravili jednu speciální verzi UNDERGROUND ve známém pražském klubu LE CLAN.

Party bude na dvou patrech (podlažích) s dvěmi stagy a výběrem DJ´s které jste nám poslali do emailu. Mnoho překvapení vzbudí příležitost poprvé v České republice koupit místo na Měsíci přes americký institut NASA v Nevadě v USA. O taneční atmosféru se postarají sexy pirátské tanečnice, a návštěvníci, kteří přijdou do 3hodiny dostanou speciální měsíční koktejl zdarma. Prvních 100 hostů dostne zdarma CDmix DJ Angela Charliho. Dívky mají do 2hodin vstup zdarma.

Officijalny Warm up se bude konat v prostoru luxusniho KU bar lounge (Rytiřská 534/13 Praha 1).

Společneskou atmosféru dotváří výběr DJů, kteří sebou přivádějí dobré seskupení  lidí a množství známých osobností párty scény. Nebude chybět Captain Sparrow Stage v dolní části clubu Le Clan, kde bude stage propojena měsíčním efektem a překvapením.

Zábavná Show je nedílná součást párty Bora Bora. Od řádění sexy pirátek a pirátů, přes tématické pojetí pódií: Captains Sparrow Stage (hlavní house stage), The Blue Lagoon Stage (deep house, chillout stage), až po rozdávání zmrzliny zdarma sexy pirátkami v bikinách.

DJs:
Captain Sparrow’s Stage

Angel Charlie (cz)
Hecto r(sp)

Blue Lagoon Stage
Trava (cz)
Pat Heart (fr)
Djane Katie (cz)

Vstupné:
- předprodej 200,- www.ticketstream.cz
- na místě 250,- Kč

Start 23:59, vyhni se dlouhému čekání ve frontě a přijď raději dřív
Dívky mají do 2 hodin vstup zdarma
Mnoho speciálních  vystoupení bude mezi 0.00h a 3.00h.

Přidáno: 10.09.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.