Letní jazykové kurzy čínštiny a japonštiny

Víte, že čínsky se plánuje učit už i ruský prezident Dmitrij Medvěděv, čínština a japonština už je volitelný předmět v osnovách středních škol ve Francii, Anglii a dokonce na některých školách u nás? Nyní máte možnost zapsat se do letních jazykových kurzů čínštiny a japonštiny a objevit krásu a odlišnost těchto jazyků s námi!

Chinese Point čínština a japonština 1

„Pokud se rozhodujete pro studium asijského jazyka, je čínština či japonština rozhodně tou správnou volbou. Prvotní motivací většiny studentů čínštiny či japonštiny je samozřejmě vyhlídka na lepší uplatnění na trhu práce. Asijské jazyky ale nejsou nuda,“ říká ředitelka jazykové školy Chinese Point Zdeňka Stebelská.

V japonštině najdete stopy po dávném vlivu čínské kultury, díky masivnímu přejímání americké kultury se v čínštině i japonštině pobavíte nad řadou zkomolenin převzatých slov z angličtiny, naučíte se myslet jinak, vystoupíte ze stereotypů evropského myšlení, porozumíte svému oblíbenému hrdinovi v japonském anime nebo textu populárních písniček. Rozhodně budete z každé hodiny odcházet obohaceni a japonština se stane i vaší vášní.

Jisté je, že základem úspěchu studia čínštiny či japonštiny je zkušený a pro věc zaujatý lektor. Jazyková škola Chinese Point je největší jazykovou školou v Praze sdružující lektory se sinologickým a japanologickým vzděláním. „Jsme přesvědčeni, že pro kvalitní výuku je třeba studentům nabídnout také kvalitní výukové materiály. Kromě učebnic specializovaných na výuku asijských jazyků cizinců studentům nabízíme i poslechové CD-ROMy, výukové karty, slovníky nebo možnost výpůjček knih a filmů orientovaných opět na Asii.“, říká Zdeňka Stebelská. Letní kurzy čínštiny a japonštiny zahajujeme již na začátku července.

www.chinesepoint.cz
Přidáno: 07.06.2011, Zdroj: Chinese Point

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.