Letní jazykové kurzy čínštiny a japonštiny

Víte, že čínsky se plánuje učit už i ruský prezident Dmitrij Medvěděv, čínština a japonština už je volitelný předmět v osnovách středních škol ve Francii, Anglii a dokonce na některých školách u nás? Nyní máte možnost zapsat se do letních jazykových kurzů čínštiny a japonštiny a objevit krásu a odlišnost těchto jazyků s námi!

Chinese Point čínština a japonština 1

„Pokud se rozhodujete pro studium asijského jazyka, je čínština či japonština rozhodně tou správnou volbou. Prvotní motivací většiny studentů čínštiny či japonštiny je samozřejmě vyhlídka na lepší uplatnění na trhu práce. Asijské jazyky ale nejsou nuda,“ říká ředitelka jazykové školy Chinese Point Zdeňka Stebelská.

V japonštině najdete stopy po dávném vlivu čínské kultury, díky masivnímu přejímání americké kultury se v čínštině i japonštině pobavíte nad řadou zkomolenin převzatých slov z angličtiny, naučíte se myslet jinak, vystoupíte ze stereotypů evropského myšlení, porozumíte svému oblíbenému hrdinovi v japonském anime nebo textu populárních písniček. Rozhodně budete z každé hodiny odcházet obohaceni a japonština se stane i vaší vášní.

Jisté je, že základem úspěchu studia čínštiny či japonštiny je zkušený a pro věc zaujatý lektor. Jazyková škola Chinese Point je největší jazykovou školou v Praze sdružující lektory se sinologickým a japanologickým vzděláním. „Jsme přesvědčeni, že pro kvalitní výuku je třeba studentům nabídnout také kvalitní výukové materiály. Kromě učebnic specializovaných na výuku asijských jazyků cizinců studentům nabízíme i poslechové CD-ROMy, výukové karty, slovníky nebo možnost výpůjček knih a filmů orientovaných opět na Asii.“, říká Zdeňka Stebelská. Letní kurzy čínštiny a japonštiny zahajujeme již na začátku července.

www.chinesepoint.cz
Přidáno: 07.06.2011, Zdroj: Chinese Point

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…