Letní intenzivní jazykové kurzy angličtiny

... spojte horké léto s osvěžujícím kurzem...
PRVNÍ MOMENT - nyní 40% sleva

Využijte dlouhých letních dnů k intenzivnímu studiu angličtiny!

Možná své nabyté znalosti stačíte ještě využít o Vaší dovolené, připravit se na další studium po prázdninách nebo ohromit svého šéfa na konci léta :)

Náš letní kurz splňuje všechny předpoklady pro spojení příjemného s užitečným: Kurz jsme pro vás připravili tak, abyste si během 1 – 3 měsíců osvěžili své jazykové dovednosti, aktivizovali svoji schopnost komunikovat a doplnili si potřebné gramatické znalosti a slovní zásobu. Naši výteční, zkušení a plně kvalifikovaní lektoři Vám pomohou překonat jazykové bariéry svým aktivním, energickým a přátelským přístupem. Značná intenzita kurzu Vám zaručí skutečně hmatatelný jazykový posun, máme ověřeno několikaletou praxí - účastníci kurzů se k nám opakovaně vrací...

V BOHEMIA INSTITUTU se rozmluví každý...
… již 22 let mluvíme společnou řečí...

Nyní sleva 40%, cena po slevě 4140,-Kč (původní ceníková cena 6900,-Kč)
 
A navíc... Prvních 50 zaregistrovaných zájemců získá při každé lekci výtečný nápoj z nápojového automatu zdarma ;)

Základní informace a koncepce kurzu:

  • kurzy pro všechny pokročilosti - od naprostých začátečníků po vysoce pokročilé
  • jeden intenzivní měsíční kurz (3x týdně 3 vyuč.hod.; celkem 36 vyuč.hod. měsíčně)
  • skupiny průměrně o 6 - 8 účastnících (max. 13)
  • dvě časové možnosti dle Vaší volby:
  • v rozmezí dnů Po, Út, St či Čt - vyplníte při osobní registraci: 18,00 - 20,20  nebo 9,00 - 11,20
  • kombinace 2-3 učitelů - českých a zahraničních profesionálních lektorů
  • výuka koncepčně dělena na obecný jazyk (gramatika, slovní zásoba) a čistou konverzaci (tzv. funkční jazyk)
  • veškeré studijní materiály a podklady Vám zajistíme zdarma či na vratnou zálohu

Termíny:

první cyklus: 24.6. - 19.7. 2013
druhý cyklus: 22.7. - 16.8. 2013
třetí cyklus: 19.8. - 13.9.2013
Možná i návaznost kurzů - tzn. zájemci o dvouměsíční či tříměsíční kurz zakoupí dva či tři návazné cykly - v tomto případě další 10 % ní sleva (druhý či třetí kurz se slevou 50%!).

Pokud nemůžete absolvovat kurz 3x týdně v daném cyklu, umožníme Vám náhradu v dalším období dle kapacity kurzů a vzájemné dohody.  

Osobní registrace kurzu v úředních hodinách BI (vyplnění studijní přihlášky, vykonání písemného pokročilostního testu - kromě naprostých začátečníků, úhrada registračního poplatku 200,-Kč v hotovosti, splátky školného možné).

Rezervaci studijního místa (do data Vaší osobní přeregistrace) můžete provést jednoduše odesláním e-mailu na info@bi.cz.  Zde uveďte: Vaše jméno, předběžnou pokročilost, zvolený termín a limitní termín Vaší osobní přeregistrace, případně mobil či jiný kontakt.

Přidáno: 09.04.2013, Zdroj: Bohemia Institut

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.