Letní intenzivní jazykové kurzy angličtiny

Využijte dlouhých letních dnů k intenzivnímu studiu angličtiny!

K létu neodmyslitelně patří poznávání nových míst, nových lidí, nových zvyků ...Začněte u sebe a vyzbrojte se pro své poznávání téměř univerzálním dorozumívacím jazykem- angličtinou! Možná své nabyté znalosti stačíte ještě využít o Vaší dovolené, připravit se na další studium po prázdninách nebo ohromit svého šéfa na konci léta :)  

Náš letní kurz splňuje všechny předpoklady pro spojení příjemného s užitečným: Kurz jsme pro vás připravili tak, abyste si během 1 – 3 měsíců osvěžili své jazykové dovednosti, aktivizovali svoji schopnost komunikovat a doplnili si potřebné gramatické znalosti a slovní zásobu. Naši výteční, zkušení a plně kvalifikovaní lektoři Vám pomohou překonat jazykové bariéry svým aktivním, energickým a přátelským přístupem.

V BOHEMIA INSTITUTU se rozmluví každý...již 20 let mluvíme společnou řečí...

Připravili jsme pro Vás variabilní kurzy tak, abyste je mohli dobře skloubit s dalšími letními aktivitami, prací či dovolenou.
Kurzy jsou návazné (25.6. – 20.7., 23.7. – 17.8., 20.8. – 14.9.), můžete tedy absolvovat výuku dlouhou 1-3 měsíce, jeden intenzivní měsíční kurz se realizuje třikrát týdně po 3 vyuč.hod. buď dopoledne (9,00 – 11,30) nebo v podvečer (17,30 – 20,00). Začátečníci získají intenzivní impuls pro další studium, středně pokročilí si upevní své znalosti, rozmluví se, přestanou se obávat vlastních chyb, pokročilí si porovnají své znalosti s ostatními, upřesní si své vyjadřování a jistotu projevu. Výuka bude vedena vždy kombinací českých a zahraničních lektorů, tedy nebude ošizena žádná jazyková oblast.

V létě žijeme víc naplno, rozjeďte naplno i svoji angličtinu!

Více na Letní kurzy angličtiny | BOHEMIA INSTITUT.

Přidáno: 11.05.2012, Zdroj: Bohemia Institut

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si