Letní číslo průvodce Vzdělání 2/2005 již vyšlo

vzdělání 02/2005Nové číslo průvodce brněnskými jazykovými a vzdělávacími institucemi – Vzdělání, které vyšlo v polovině června letošního roku, je tentokrát zaměřeno na letní intenzivní studijní kurzy a pomaturitní studium. Již dávno totiž neplatí, že jazykové kurzy prožívají o prázdninách „okurkovou sezónu“, naopak školy nabízejí celou řadu možností studia jazyka.

Na stránkách Vzdělání se tak můžete dočíst nejen o pestré a bohaté nabídce jazykového studia během léta, ale získat i cenné informace, například:
O své názory na téma, že naučit se jazyk o prázdninách lze i bez toho, aniž byste vytáhli paty z města, se podělili Martin Kleinwächter, ředitel Brno English Centre a Evžen Tomášek, ředitel jazykové školy Diplomat v Brně.
Poradili jsme čtenářům, jak rozeznat kvalitní učebnici od pouze efektně „potištěného papíru“, co vše by měla kvalitní učebnice mít a jaké jsou rady odborníků týkající se koupě vhodné učebnice.
Dále jsme přinesli přehled brněnských jazykových škol, jenž nabízí studentům možnost intenzivního pomaturitního studia. Následně i tipy a rady, jak se správně rozhodnout při výběru jazykové školy.
Neopomenuli jsme ani kvalitní přehled vysokých, vyšších odborných a jazykových škol v Brně.

Dobré vzdělávání přeje

Radek Holík
šéfredaktor měsíčníku KULT

O čem je Vzdělání?
Vzdělání – průvodce brněnskými jazykovými školami a vzdělávacími institucemi je barevný časopis, který mapuje současný stav vzdělávání v Brně. Průvodce „Vzdělání“ obsahuje adresář VŠ, VOŠ a JŠ a články o těchto školách kombinované s barevnou inzercí.

Distribuce a cílová skupina
Průvodce je distribuován v nákladu 30 000 ks na střední a vysoké školy a do všech jazykových škol uvedených v průvodci. Dále do kin, divadel, klubů a dalších kult. zařízení, barů, kaváren, restaurací atd.
Je určen hlavně zájemcům o studium, kterým má pomoci s výběrem studia na některé z výše zmíněných škol.

Příští číslo Vzdělání
Další letošní číslo Vzdělání 3/2005 na období říjen-prosinec 2005 vyjde začátkem září a bude věnováno převážně vzdělávání formou docházkových odpoledních či večerních kurzů. Termín redakční uzávěrky tohoto čísla je 10. srpna 2005!

Inzerci přijímá:
Obchodní oddělení HORA STYL, s.r.o.
Rybkova 1, 602 00 Brno,
tel.: 541 148 541, fax: 541 148 542
mobil: 777 221 936, e-mail: vzdelani@kult.cz


HORA STYL, s.r.o. je vydavatelskou firmou působící na brněnském trhu od roku 1998. Soustřeďuje se na vydávání průvodcovských časopisů se zaměřením na kulturně-informační, vzdělávací a gastronomickou oblast.

KULT - kulturně informační měsíčník Brna - vycházející v Brně již sedmým rokem, přináší měsíční přehled kulturních událostí z moravské metropole. Informace stejného charakteru zveřejňuje též na internetovém portálu www.kult.cz.

MENU - průvodce brněnskými restauracemi a hotely - je informačním průvodcem mapujícím stav brněnských restaurací se zaměřením na gastronomii a kulinářské zážitky.

Vzdělání - průvodce brněnskými jazykovými školami a vzdělávacími institucemi - je barevný časopis, který mapuje současný stav vzdělávacích institucí a jazykových škol v Brně a jejich kurzů.

Fashion - průvodce nejen brněnskou módou - je barevný časopis vycházející ve městě Brně a připravovaný ve spolupráci s Veletrhy Brno, který se věnuje aktuálním módním trendům.

kult.cz - internetové stránky časopisu KULT s vysokou návštěvností - jsou plnohodnotným doplňkem měsíčníku KULT s bohatým redakčním obsahem o kulturním dění, který je denně aktualizován.

Přidáno: 27.06.2005, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.