Le Clan presents: CARNAVAL on the MOON

CARNAVAL on the MOONSrdečně vás zveme na 8. oslavu narozenin nejzáhadnějšího pražského klubu Le Clan. V sobotu 29. 3. se můžete těšit nejen na speciální narozeninový karneval, performanci, ale především na mysticky příjemnou atmosféru, která je tak typická pro tento klub. Hosté budou také překvapení obnoveným interierem.

Spousta skvělé muziky, kvalitní zvuk, světla a magické koktejly. Maska nebo kostým jsou samozřejmostí.

CARNAVAL on the MOON

BIRTHDAY PARTY
Sobota 29.3.2008, Start 23:59


Le Clan
Balbínová 23, Praha 2

DJ stars: Renda, Pat Heart, Angel Charlie & Surprise

Space Cocktails
Moon Cookies
Two Stages

Mask or costume required
Without 200,- Kč on the door

Více informací na www.leclan.cz.

Přidáno: 20.03.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…