Langido doporučuje: trochu angličtiny každý den pro lepší kondici

Jazyky jsou brána do světa. Platí to dnes a denně. Výuka jazyků je v současné době velmi rozšířená, a proto se výukou zabývají prezenční i online kurzy přes internet. Výjimkou není ani jazykový web Landigo, který nabízí výuku angličtiny pravidelně, jednoduše a kvalitně. Je to ta pravá volba? Záleží jen na vás. Tak vyzkoušejte a zlepšete svoji úroveň angličtiny s Landigo.

Buďte neustále ve střehu

Landigo je web zaměřený na výuku angličtiny, jehož specifikem jsou tři nová cvičení každý den. Každé cvičení je vytvořeno pro určitou úroveň (např. začátečníci, mírně pokročilí nebo pokročilí). Cvičení jsou zaměřena na procvičení slovíček, základních frází, idiomů a mnoho dalšího. Úkoly lze vyplňovat online na webu bez registrace, nebo se lze zaregistrovat. Registrovaným uživatelům pak budou každý den chodit na email tři cvičení. Sám web navrhuje osvědčené kroky, jak zefektivnit učení angličtiny. Tajemství spočívá v pravidelnosti. Také je dobré zkusit vyslovovat slovíčka nahlas. Pakliže některým slovíčkům ve větě nebudete rozumět, lze využít slovník.

Mějte při ruce nápovědu    

Slovník naleznete v horní části stránky. Ve cvičeních stačí kliknout na slovíčko a slovník se automaticky otevře. Proč využívat slovník Landigo? Tento slovník nabízí víc, než ostatní obyčejné slovníky. Podíveje se, jaké výhody jeho užívání nabízí:

  • Vyladěn pro studenty znamená, že pro překlad jsou zvoleny nejtypičtější a nejužívanější výrazy.
  • Inteligentní našeptávač vám skromně pomáhá s chybami, na které upozorňuje už v průběhu psaní. Mimo to rozumí slovům s překlepy.
  • Pořadí slovíček přeloženého slova je řazeno podle důležitosti a intenzity užívání. Tedy čím výše slovíčko leží, tím jistější volba pro vás.
  • Výkladový slovník Wordnet využívají zejména pokročilejší uživatelé. Pro překlad nabízí definice, které jsou častokrát přesnější, než jednoduchý překlad.
  • Propojenost příkladů a cvičení se slovníkem znamená, že vám slovník dokáže najít a zobrazit cvičení, která obsahují právě hledaný výraz.

Slovník si můžete ihned vyzkoušet.

Přidáno: 04.12.2014, Zdroj: Landigo Autor: Petra Šmejdová

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.