Lákají vás mediální studia nebo mezinárodní obchod?

Metropolitní univerzita PrahaPokud hledáte zajímavé a v praxi dobře uplatnitelné obory, jste na správné adrese. Metropolitní univerzita Praha nabízí bakalářské, magisterské a doktorské studium. Záleží jen na vašich preferencích, který obor vás bude bavit a kde se budete chtít jednou realizovat. Na Metropolitní univerzitě můžete studovat v denní nebo kombinované (dálkové) formě. Obory nabízíme jak v českém, tak anglickém jazyce. V současné době studuje na Metropolitní univerzitě Praha přes 5 500 studentů, a to nejen v Praze, ale také ve třech univerzitních střediscích v Plzni, Liberci a Hradci Králové.

Pokud chcete studovat v češtině, nabízíme vám tyto obory:studenti

• Mediální studia (Bc.)
• Mezinárodní obchod (Bc., Ing.)
• Humanitní studia (Bc.)
• Mezinárodní vztahy a evropská studia (Bc., Mgr., Ph.D.)
• Veřejná správa (Bc., Mgr.)
• Průmyslové vlastnictví (Bc., Mgr., Ph.D.)
• Politologie (Mgr.)
• Asijská studia a mezinárodní vztahy (Mgr.)

Pokud máte zájem o studium v angličtině, nabízíme vám tyto obory:

• International Relations and European Studies (Bc., Mgr., Ph.D.)

• Anglofonní studia (Bc., Mgr.)

studentiVyužijte nabídku studia v zahraničí

Metropolitní univerzita Praha vysílá ročně přes 100 svých studentů na studium do zahraničí a naopak vítá desítky studentů, kteří přijíždí studovat na

MUP ze zahraničních univerzit.  Metropolitní univerzita Praha takto spolupracuje s více než 100 zahraničními univerzitami. Většina studijních výměn se koná v rámci programu Erasmus, studenti mohou studovat ale i

mimo EU, např. na univerzitách v USA, Rusku, Japonsku, Kanadě nebo Jižní Koreji.

Nebo se učte jazyky na MUP

V rámci oborů si můžete vybrat z výuky celkem jedenácti jazyků. Jedná se o lekce angličtiny, němčiny, francoužštiny, španělštiny, ruštiny, češtiny pro cizince a v neposlední řadě o lekce asijských jazyků, jako je japonština, čínština, indonéština, korejština nebo vietnamština. Pro studenty i veřejnost nabízí Metropolitní univerzita Praha přípravné jazykové kurzy k mezinárodně uznávaným zkouškám z angličtiny (PET, FCE, CAE a CPE). MUP má statut zkouškového centra Cambridge ESOL, můžete tedy zkoušku absolvovat přímo na MUP.

Více informací o dnech otevřených dveří či přijímacích zkouškách naleznete na www.mup.cz.

Přidáno: 31.01.2012, Zdroj: Metropolitní univerzita Praha, o.p.s.

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.