Kvetoucí orchideje

PEF MZLU - logo

Zveme všechny příznivce a přátele Botanické zahrady a arboreta Mendelovy univerzity v Brně do skleníků s tropickými orchidejemi. Podzimní období je doba, kdy kvetou královny orchidejí a to rod Cattleya, Laelia a jejich kříženci. Sbírka orchidejí bude otevřena pro milovníky těchto květin 6. a 7. 11.2011 v době od 10 do 17 hodin. Navazujeme tímto na velmi úspěšný jarní víkend ve sklenících Botanické zahrady. Pro ty, kteří potřebují poradit, bude jako obvykle zřízena poradenská služba k pěstování orchidejí  s možností nákupu substrátů, hnojiv a květináčů pro kultivaci orchidejí.  Návštěvníkům budou zpřístupněny všechny prostory tropických skleníků. Těšíme se na vaši návštěvu.

Přidáno: 18.10.2010, Zdroj: Vzdělání.CZ Autor: Ing. Jiří Urbánek

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.