Kvetoucí orchideje

PEF MZLU - logo

Zveme všechny příznivce a přátele Botanické zahrady a arboreta Mendelovy univerzity v Brně do skleníků s tropickými orchidejemi. Podzimní období je doba, kdy kvetou královny orchidejí a to rod Cattleya, Laelia a jejich kříženci. Sbírka orchidejí bude otevřena pro milovníky těchto květin 6. a 7. 11.2011 v době od 10 do 17 hodin. Navazujeme tímto na velmi úspěšný jarní víkend ve sklenících Botanické zahrady. Pro ty, kteří potřebují poradit, bude jako obvykle zřízena poradenská služba k pěstování orchidejí  s možností nákupu substrátů, hnojiv a květináčů pro kultivaci orchidejí.  Návštěvníkům budou zpřístupněny všechny prostory tropických skleníků. Těšíme se na vaši návštěvu.

Přidáno: 18.10.2010, Zdroj: Vzdělání.CZ Autor: Ing. Jiří Urbánek

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…
Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…