Kvalitní jazykové kurzy na jednom místě a přehledně, to je FairList.cz

Hledáte jazykový kurz a už vás nebaví procházet desítky nepřehledných stránek, kde stejně ani potřebné informace nenajdete? Pak je právě pro vás portál FairList.cz, který pomocí hodnocení usnadňuje výběr kurzů a zajistí vám nižší cenu než u samotného vzdělavatele.

Cílem projektu FairList.cz je zavést pravidla fair-play do světa jazyků a zlepšit dosažitelnost kvalitního jazykového vzdělání. Portál FairList.cz pomáhá všem zájemcům s výběrem jazykové školy nebo lektora přesně na míru podle jejich požadavků.

„Snažíme se ve změti jazykových škol a kurzů vybrat ty, které skutečně stojí za to navštěvovat. Na webu sdružujeme jazykové školy všech velikostí  i soukromé lektory. Nezáleží na velikosti nebo finančním zázemí vzdělavatele, ale na jeho skutečné kvalitě a na tom, jak jeho služby splňují vaše očekávání,“ říká vedoucí projektu Jakub Tížek. A dodává: „Na FairListu mají všichni stejné podmínky.“

Ve vyhledávači jazykových kurzů najdete přehledně seřazené nabídky s možností vyhledávat podle místa konání, jazyka, úrovně či typu kurzu, navíc s hodnocením studentů a cenou za uvedený počet lekcí – o kurzu tak víte všechno důležité a nemůžete koupit zajíce v pytli. Ve vyhledávači škol a lektorů si můžete zase proklepnout jednotlivé jazykovky i vyučující na volné noze. Reference studentů jsou jedním z nejspolehlivějších způsobů, jak zjistit kvalitu škol a lektorů.

„Na kurzy, do kterých se přihlásíte prostřednictvím stránek FairList.cz, dostanete vždy minimálně 5% slevu. Součástí portálu je i blog, kde naleznete nespočet tipů k výuce, pozvánky na vzdělávací akce a veřejné konverzace, které pořádáme,” doplňuje Martin Smutek, který se stará o marketing projektu.

Více informací získáte přímo na stránkách FairList.cz.

Přidáno: 17.03.2014, Zdroj: FairList.cz

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.