Kurzy malování a kreslení

Výtvarný atelierJsme výtvarný ateliér Kurzy malování a kreslení a v našich ateliérech vítáme všechny zájemce o výuku kreslení, malování a dalších výtvarných technik. Zaměřujeme se na výuku začátečníků, mírně pokročilých, zkušenějších, ale samozřejmě i na tvorbu malých a dospívajících dětí. Každý semestr nás navštěvuje pravidelně přes sto spokojených studentů, kteří se k nám rádi vracejí. Pořádáme i - v širším slova smyslu chápáno - teambuildingové akce. Dokážeme uspořádat narozeninovou oslavu, posvatebOlejomalbaní program, či kreslení v plenéru pro firemní klienty.

Studenti nás mohou navštěvovat v Praze na Žižkově, na Novém Městě, či v Nebušicích, kde máme prostorné ateliéry. V Brně v Židenicích k ateliéru patří i krásná zahrada. Lekce probíhají samozřejmě i v prostorách škol v Dejvicích a Čakovicích.

Naší nejdůležitější složkou jsou lektoři. Vztah mezi učitelem a žákem je pilíř výuky. A jelikož je umění velice subjektivní záležitost a my bychom nechtěli, aby se žák upnul na jedno „vedení“, ale aby se sám formoval jako svébytná umělecká osobnost, navštěvují pravidelně jednotlivé lekce i externí lektoři, kteří k práci studentům sdělují své názory. Proto dostane náš klient více různých pohledů na svoji samostatnou tvorbu.

Jestli si nejste jisti, zda je kurz malování pro Vás to pravé, nezoufejte! Pro nerozhodné nabízíme zkušební hodinu zdarma, kdy přijdete do ateliéru, bude Vám vysvětleno vše okolo jeho fungování, lektor s Vámi probere Vaše zájmy a pokusí se Vám navrhnout vhodnou formu výuky. Potom můžete být přítomni na 90 minutové lekci, jako byste již byli našimi studenty, a pokud se Vám hodina zalíbí, můžete se přihlásit do semestrálního kurzu.

Kurzy malování a kresleníV rámci kurzů je možné svoji činnost zaměřit od relaxačního až po intenzivní výtvarnou průpravu, nebo se také připravovat na přijímací zkoušky na střední a vysoké školy. Malování podporuje kreativní myšlení. Klíčem ke kreativitě je schopnost pohybovat se současně v několika oddělených oblastech poznání (např. ve světě umění a obchodu). Klademe si za cíl probudit v našich studentech jejich vlastní tvůrčí činnost, zapálit v nich touhu pro výtvarno, umožnit jim jejich vlastní rozvoj v jejich individuálním tempu a po jejich osobité cestě.

Jednotlivé nabídky kurzů, popřípadě informace o slevách naleznete na našich oficiálních stránkách www.malovanikresleni.cz. Pohybujeme se a hovoříme se zájemci i na stránkách Facebooku (facebook.com/kurzymalovani), kam umisťujeme veškeré aktuality a fotografie z našich hodin a různých akcí. Jestli máte jakékoliv dotazy, tak nás neváhejte zkontaktovat telefonicky, prostřednictvím e-mailu a nebo nám jen napište na FB.

Video ukázka:

http://www.youtube.com/watch?v=Kk9AY1rqh7c&feature=player_embedded
Přidáno: 30.08.2011, Zdroj: Malování a kreslení

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si