Královna vysokoškolaček je ze Zlína

Zlín, 5. dubna 2007. Vysokoškoláci mají od středeční noci novou královnu. Titul Miss Academia ČR 2007 si vybojovala Karla Plhoňová, studentka Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Během finálového galavečera porotu oslnila nejen svou přirozenou krásou a šarmem, ale i precizností volné disciplíny, kterou byl tanec Boogie Woogie. „Jsem hrdá na to, že se mi podařilo dosáhnout titulu Miss Academia ČR. Nespoléhám však, že by mi to pomohlo při studiu,“ říká „nej“ vysokoškolačka roku 2007. Hlavní cenou, kterou teď bude moci půl roku zdarma využívat, je automobil Škoda Roomster od generálního partnera soutěže Škoda Auto a.s.

Korunku I. Vicemiss si ze Zlína odváží Lucie Nedbalová, studentka Masarykovy univerzity v Brně. Ta si jako svou volnou disciplínu zvolila též tanec, ale tentokrát ve stylu disco dance. Titul II. Vicemiss získala Barbora Čenková z VŠ Báňské, Technické univerzity Ostrava. Ta jako jediná z finalistek zvolila za svou volnou disciplínu zpěv.

Během finálového večera byl udělen také titul Miss Academia ON-LINE 2007. Vítězkou se stala Lina Zatsepina, studentka Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze a Fakulty mezinárodních vztahů VŠE v Praze.

Průvodci finálového večera Tomáš Krejčíř společně s Petrou Hřebíčkovou navodili v prostorách vyprodaného Městského divadla Zlín atmosféru třicátých let minulého století. Jejich záludné otázky prověřily pohotovost a vtip finalistek. Dívky naopak předvedly své nejsilnější stránky a um ve volné disciplině. Diváci také zhlédli módní přehlídku večerních šatů a promenádu ve spodním prádle.

Soutěž Miss Academia ČR pořádají studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Kontakt:
Anna Zapletalová
PR a média
Email: zapletalova@missacademia.cz
Mobil: +420 739 032058
www.missacademia.cz

Přidáno: 10.04.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.