KONVERZAČNÍ KURZY ANGLIČTINY ve třech jazykových úrovních, v miniskupinách za super cenu


Taky to znáte…na kurzy chodíte již několik let, pokud anglicky čtete, tak více či méně rozumíte hlavnímu sdělení nebo máte dokonce maturitu nebo jazykovou zkoušku. Ale když máte sami promluvit, najednou jakoby nevíte odkud začít…Ta správná slova nepřicházejí, Vaše ruce se začnou potit, zaplaví Vás pocity nejistoty a pokud Váš cizojazyčný protějšek nevyvine dostatečnou součinnost, pak Vaše komunikace skončí trapným fiaskem. A přesto, pokud nakonec vyjádření uslyšíte, přesně víte, o čem je (a nebo byla) řeč.  Pokud tento popis přesně odpovídá tomu, co zažíváte – pak neváhejte a přihlaste se do našich konverzačních kurzů angličtiny. Rozmluvit se, je docela snadné, pokud víte, jak na to…

Původné cena 4 300 Kč   -  Sleva 20%  - cena po slevě 3440 Kč

Konverzační kurzy angličtiny ve 3 pokročilostech:

  • Falešní začátečníci/ mírně pokročilí
  • Středně pokročilí
  • Výše pokročilí

Realizace v pondělí, úterý, středu nebo čtvrtek  18,15 – 19,45.

Konverzační kurzy:

  • v podzimním cyklu jsou zahajovány od 18.11.2013 - 21.2.2014
  •  po dohodě lze využít i na jarní cyklus od 10.3. – 3.5.2014
  • zakoupíte-li si dva vouchery, lze studovat návazně podzimní+jarní cyklus

V tomto případě se jedná o kurzy čistě konverzační, kde je výuka zaměřena především na Vaši schopnost se aktivně dorozumět na dané jazykové úrovni. Kurzy budou převážně vedeny zahraničními lektory (v nejnižší úrovni případně i českými lektory)– s kterými budete mluvit a mluvit… Zkorigujete si i gramatiku a kvalitu svého projevu ale pouze nenásilnou formou při Vaší komunikaci.
Naši výteční, zkušení a plně kvalifikovaní lektoři Vám pomohou překonat jazykové bariéry svým aktivním, energickým a přátelským přístupem.

Výuka probíhá 1x týdně v miniskupinách: 4-9 účastníků.
Výuka zajištěna v moderních výukových prostorách vzdělávacího centra v Praze 10 – Strašnicích, v dosahu metra A (Želivského či Strašnická),  přímé bus spoje z Prahy 4 či Prahy 9,  10 min. do centra Prahy přesto však v klidném prostředí vilové čtvrti s možností snadného parkování u objektu školy.

Podmínky

•    Rezervace kurzu nutná předem na e-mailu info@bi.cz. Zde uveďte předpokládanou úroveň pokročilosti, jméno a kontakt.
•    Na zápis do kurzu je nutné dostavit se osobně co nejdříve. Registrace zahrnuje vyplnění písemné přihlášky, úhradu registračního poplatku 200,-Kč a vykonání písemného pokročilostního testu. Školné uhradíte v hotovosti nebo si dohodnete platbu převodem.
BOHEMIA INSTITUT…již 22 let mluvíme společnou řečí…
BOHEMIA INSTITUT
Tuklatská 3
100 00 Praha 10

tel.: 602 299 847, 274 776 256
e-mail: info@bi.cz
web: www.bi.cz

Přidáno: 12.11.2013, Zdroj: Bohemia Institut

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.