Kniha KAJÍNEK vychází v režimu přísného utajení

FRAGMENT

Filmovou premiéru příběhu o Kajínkovi máme již úspěšně za sebou a nyní se mohou čtenáři těšit na beletristické zpracování, které vzniklo na základě scénáře k filmu. Knihu KAJÍNEK připravilo Nakladatelství Fragment pro knihkupecké pulty již na středu 11. srpna 2010!  Za zmínku stojí, že veškerou přípravu tohoto titulu od zpracování rukopisu až po jeho svázání provázel režim přísného utajení.

Na realizaci se podíleli pouze tři vybraní pracovníci nakladatelství, kteří byli vázáni mlčenlivostí. Korektury prováděl přímo ředitel výroby a spolumajitel nakladatelství Ing. Jan Eisler.

Tajemstvím do posledního okamžiku rovněž bylo, která ze spolupracujících tiskáren dostane za úkol knihu zhotovit. Podklady pro výrobu obdrží pracovníci tiskárny v pátek 6. srpna a kniha bude připravena k odvozu již v pondělí 9. srpna. Také v tiskárně budou v souvislosti s utajením panovat po celou dobu důsledná bezpečnostní opatření.O knihu Kajínek, vycházející v nákladu 7000 ks, je již nyní velký zájem.

Pro ty, kteří se příběhu o Jiřím Kajínkovi nemohou dočkat, je na webu nakladatelství Fragment v sekci Aktuality připravena krátká ukázka - http://www.fragment.cz/download/stahuj/kajinek_ukazka.pdf

Anotace:

Odsouzen na doživotí.Je Kajínek obětí konspirace nebo chladnokrevný zabiják? Byl jeho útěk z vězení na Mírově snahou o obnovení případu nebo mu šlo o zastrašení a ovlivňování svědků?

Vězeň nemá co ztratit a kromě sebe nevěří nikomu, ani mladé advokátce, která se mu snaží pomoci. I ona však velmi brzy zjistí, jak nebezpečné je vyptávat se!V jeho případu je stále mnoho dohadů a nejasností. Dozvíme se odpovědi alespoň na některé otázky a dojde k objasnění dosud utajovaných skutečností?

165x235 mm, váz. 112 str., 229 Kč

Vychází 11. 8. 2010!

www.fragment.cz

Přidáno: 09.08.2010, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.