Klub C už popáté bude patřit iZUN Music Challenge

Přichází další neopakovatelná příležitost pro studentské kapely. Máš-li svého favorita v podobě kapely Band-a-ska či Lola běží, na velkém finále rozhodně nesmíš chybět. Ve středu 9. dubna od 20:30 vyvrcholí již pátý ročník soutěže iZUN Music Challenge přímo v Klubu C. Vítězná kapela si zahraje na jubilejním Pražském Majálesu a také na Miss Agro.

V předchozích kolech se o finále utkalo hned několik známých i méně známých kapel. Jak se říká, vyhrát může jen ten nejlepší, a tak tomu bude i ve středu večer. Opět tě čeká skvělý hudební zážitek, soutěž o super ceny a také možnost, vyhrát jeden z čipových náramků (letošních vstupenek) na Pražský Majáles. Zažiješ uvolněnou atmosféru na společné taneční afterparty s DJ Jason The Shark, kterou znásobíš výborným pivkem! Přijdeš-li mezi prvními, welcome drink v podobě vodky s Red Bullem tě rozhodně nemine. Potvrď svou účast na FB stránkách a užij si skvělý večer!
Vstup je 50,-


https://www.facebook.com/events/1419882758266127/?fref=ts

Přidáno: 08.04.2014, Zdroj: Majáles

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.