Klesají znalosti českých středoškoláků?

MEC

(Moravská Ostrava, 25. 11. 2008) Seminář ke dvěma projektům realizovaným v rámci krajského programu KVALITA 2008 poskytne odpověď na otázku, jaké jsou  znalosti čerstvých středoškoláků. Pořádá jej Metodické a evaluační centrum Ostravské univerzity v Ostravě  (OU) ve čtvrtek 27. listopadu 2008 od 9 hodin v aule OU na Českobratrské ulici 16. Zúčastní se jej do projektů zapojené významné regionální osobnosti a zástupci škol. Jde o projekty: „Testování žáků 1. ročníků oborů poskytujících střední vzdělání s maturitní zkouškou" a „Test moderních českých (československých) dějin".

Více na www.mecops.cz.

Hana Jenčová

Přidáno: 25.11.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.