Ke kreditce Citibank mládežnický průkaz ALIVE zdarma

Youth Travel CardCitibank navázala spolupráci s GTS ALIVE a společně vytvořili produkt určený mladým lidem do 26 let a studentům. Ti k Citi kreditní kartě, kterou získají zdarma navíc dostanou i ALIVE kartu s platností na jeden rok. Studenti vybraných vysokých škol pak mohou využívat kreditního limitu až 20 tisíc Kč bez nutnosti doložení příjmů, stačí jim předložit doklad o studiu.

Citibank spolu s GTS ALIVE vytvořila produkt určený mladým lidem a studentům, kteří kromě mezinárodní Citi kreditní karty dostanou zdarma také mezinárodní průkaz mládeže ALIVE platný jeden rok. Ten umožňuje mladým do 26 let čerpat množství slev z oblasti cestování, sportu, kultury nebo volného času nejen v Česku ale i v dalších 50 zemích (více na www.alivekarta.cz).

Pro studenty vybraných vysokých škol (Česká zemědělská univerzita v Praze, České vysoké učení technické v Praze, Univerzita Karlova v Praze, Vysoká škola ekonomická v Praze, Masarykova univerzita v Brně, Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně a Západočeská univerzita v Plzni) připravila Citibank speciální nabídku v podobě kreditního limitu v závislosti na ročníku studia. Studenti druhého a třetího ročníku studia mohou bez doložení příjmů využít kreditu až 15 tisíc Kč, studenti vyšších ročníků pak až 20 tisíc Kč. Stačí pouze vyplnit žádost o kreditní kartu, předložit občanský průkaz a dodat originál aktuálního potvrzení o studiu nebo kopii indexu případně dalšího průkazu o studiu (více na www.citibank.cz).

Hlavní výhody této nabídky v bodech:
- mezinárodní kreditní karta zdarma, klient neplatí žádný poplatek za vydání ani vedení
- až 55 dní bezúročného období
- bezpečná karta díky ojedinělému designu - fotka a podpis na přední straně
- blokace a vydání nové karty při ztrátě či krádeži karty zdarma
- od okamžiku nahlášení ztráty či krádeže karty přebírá banka odpovědnost za vzniklé transakce
- možnost zvolit si svůj vlastní PIN pro hotovostní výběry
- detailní měsíční výpis zdarma
- široká nabídka doplňkových pojištění a splátkových programů
- klient navíc zdarma získává ALIVE kartu, karta představuje spoustu slev z oblasti kultury, sportu, nebo cestování pro mladé lidi do 26 let (více na www.alivekarta.cz).


Další informace:

Nikola Baranová
PR Point
Tel.: 736 751 582, 241 408 194
E-mail: nikola.baranova@prpoint.cz

Přidáno: 13.03.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.